Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már Márky-Zay szerint is...

Ha már Márky-Zay szerint is Orbán marad a miniszterelnök, ha Dobrev nyeri az előválasztást, akkor miért indítaná őt a DK?

Figyelt kérdés
Akarnak kormányváltást vagy nem? Eddig úgy néz ki akarnak, mert ki ne akarna ellenzékből, ezt a baromságot felejtse is el mindenki, hogy jó nekik az ellenzéki lét, mert nem. Nyerni akarnak, ennek ellenére ha tényleg Dobrevet indítják, és a támogatottságuk miatt meg is nyerné Dobrev az előválasztást, azzal egyenesen a Fidesznek nyernének olyan szavazatokat, amik amúgy ellenzékire mentek volna, ha pl Fegyőr, vagy Jakab nyerne. Ez a véleményem, meg sokan vannak még ìgy. Szerintem nagyon nagy öngól lenne Dobrevet indítani. Meglépik ennek ellenére is vajon? Sokaknak nagyon ellenszenves. Én eleve nem értem a DK népszerűségének okát, meg azt sem, honnan veszik, hogy az a legnépszerűbb ellenzéki párt. Azért mert véletlen 2019-ben EP választásokon váratlanul jó eredményt értek el? Az 2 éve volt, azóta a Momentum felerősödött, a Jobbik meg vissza. Miért jó a DK?

2021. febr. 28. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlen rossz kategória. Pls. rakjátok már át politikába xd
2021. febr. 28. 11:06
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Azért az mondént elmond Márkiról, hogy beismeri, hogy nem tudja megverni gyurcsánynét az előválasztáson, ha az elindul. Ez azt jelenti ő jobb, akkor viszont Márki hogy verné meg Orbánt? 😏
2021. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Mákizajt és nem nagyon kedvelem, mert fidesztéglának gondolom, de ebben igaza van.

Dobrev, ha komolyan gondolja a fidesz banda elkergetését, jobb ha nem akar dominálni.

2021. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megy a civakodás, mert mind vezér szeretne lenni.
2021. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!