Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van egészséges...

Mi értelme van egészséges fiatalokra kényszeríteni a COVID oltást?

Figyelt kérdés

A jelenlegi információk alapján a vakcina nem véd a fertőzés továbbadásától, csak a súlyos kórlefolyást gátolja meg.


Fiatal, egészséges, normális BMI-vel rendelkező fiatalokra mi értelme rákényszeríteni a vakcinát különböző korlátozások fenntartásával?


2021. márc. 1. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudok róla, hogy kötelező lenne.
2021. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
A kényszerítők szerint akkor el lehet érni talán,esetleg a valamikori nyájimmunitást, bár ezzel csak 3 probléma van: vakcinahiány, folyamatos mutációk, és a lakosság érthető ellenállása.De őket nem érdekli, a kényszeroltásig zárva maradhat minden.
2021. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmi. De ők nem jutnak el eddig hogy ezt így átgondolják hanem "bemondtákatvben akkorazavalóság"
2021. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
ki kenyszerit kire es mit ?
2021. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán semmi.
2021. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
86%
Egyelőre valóban nem kötelező, de ha az lenne, az többet ártana, mint használna.
2021. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Háború van!
2021. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre NEM kötelező! És valószínű így is marad.
2021. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 nem kötelező, csak zsarolnak vele, hogy nem kapod vissza a jogaidat, ha nem oltakozol. Ez mitől önkéntes? Az önkéntesség nem járhat sem előnnyel, sem hátránnyal. Innentől kezdve kényszerítés és zsarolás.
2021. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

a félelem nagy úr és képes arra, hogy a józan eszünket elvegye

én az itt és most-ban élek és nem azon izgulok, hogy nyáron fogok-e tudni menni akárhova, mert nem vagyok beoltva

nem kötelező az oltás, csak a sok befosott ember rohan oltalkozni, mert azon parázik, hogy koncert, utazás, stb.

az USAba továbbra is lehet oltás nélkül utazni (kötelező viszont a negatív teszt)

majd ha az USAba se lehet már menni oltás nélkül, akkor majd kezdek izgulni (neeem, nem azért mert nagy ámérika mániás vagyok, hanem mert az Unió továbbra is ad a 'nyugat' szavára)

2021. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!