Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Még igy is szavazn...

Fideszesek! Még igy is szavaznatok jovore a Fideszre, hogy a az elmukt egy evben jarvanykezeles fedonevvel tonkretette az orszagot?

Figyelt kérdés
Szazezrek munkalehetoseget vette el, de azert ők nagy keresztenykenyt nyugodtan orgiazhattak, jachtozhattak, hulyenek neztek a magyarokat, egyedul a szavazotaborukat (60+os korosztaly) akartak vedeni, mikozben generaciok jovojet tettek kiszamithatatlanna. Meg igy kis kitartotok emellett a korrupt banda mellett?

2021. márc. 1. 20:17
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

De ugyanakkor a virus az emberek 99%-ra teljesen artalmatlan. Ha valaki elkapja, 1-2 hetig beteg lesz, elmegy a szaglasa, maximum az izlese, de utana atesik rajta. Rengeteg 20-30 eves ismerosom, koztuk en us elkaptam, semmi bajunk nem lett. Korlatozasok ide vagy oda, az emberek atesnek a koronan, also becsles a 4 millio fo Magyarorszagon. Csehorszagban 1 millio az igazolt fertozottek aranya, igy ott is valszeg a 4-5 million van a hangsúly.

Ami nem mindegy az az idozites. Hogy az 1%nal kevesebb ember mikor kerul kórházba: egyszerre vagy arányosan 1 evre leosztva.

2021. márc. 7. 11:56
 32/37 anonim ***** válasza:
5%

#31 Az én családomban (csak nálam a nagyszülők, testvérek, gyerekek és házastárs családja) 15 embert nézve 5 komolyan a veszélyeztetettek közé tartozó személy volt kora vagy betegsége okán és mi ketten a párommal is a rizikócsoportba tartozunk, bár kevésbé. Ebből a 15-ből egy már meghalt a járványnak köszönhetően. Erre mondhatod, hogy csak 6,7%. Ha kiterjesztem a családot, akkor beleszámolhatok még akárhány családtagot és az arány lemehet 1%-ra is. Ez nem változtat azon, hogy az édesanyámat azért kellett hamarabb eltemetnem, mert a járvány "besegített".

A korlátozásoknak köszönhetően a másik három idős családtagom életben van, ahogyan a súlyos beteg fiatal családtagom is. Baromira nem érdekel hogy szerinted a páromnak nagyobb esélye van arra hogy a krónikus betegsége ellenére ne legyen súlyos nála a fertőzés, mert éppen így esélye van arra is hogy lesz.

Mi az ami téged meg tudna győzni arról hogy ez nem egy influenza? Ha te kerülnél kórházba? vagy meg kell várnod hogy a 15 ezer meghalt ember között legyen valaki olyan is aki neked volt fontos?

December 25-én az én anyám is benne volt abban a 104-ben akinek a számát másnap elmondták. Neked ő idegen. Tényleg csak akkor vagy képes megérteni hogy ez mennyire komoly dolog amikor már valaki neked fontos is benne lesz az előző napi elhunytak számában?

2021. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Őszinte reszvetem neked es csaladodnak! Hidd el, nekem is halt meg csaladtagom, bar nem koronaban, hanem 1 evvel korabban. Ő is elhetett volna meg par evet, de a szervezete feladta a harcot. Hidd el, at tudom erzeni milyen erzee elvesziteni valakit.


En pusztan tenyekrol beszeltem, hogy a lakossag nagy resze ha el is kapja, nem lesz tole baja. Te erzelmeg probalsz meggyőzni, amit ertek, de ugyanakkor ott van a masik oldal, akinek megszunt a munkahelye, nem talal munkat, nincs arra lehetosege, feltetelei hogy otthonrol tanuljon, dolgozzon. Veluk mikor foglalkozik a kormany? Baromi nagy gazdasagi vsagban leszunk akkor is, ha a jarvanybol az oltasoknak kosoznhetoen mar kilabaltunk.

2021. márc. 7. 12:25
 34/37 anonim ***** válasza:
29%
Magyarorszagon egyedul a lipsik korruptak, ok akarjak kirabolni elpusztitani az orszagot.
2021. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
33%

Még élhetett volna az a 30 ezer ember aki meghal évente, ha nem lesz rákos,az a nem tudom hany száz aki meghal balesetben,az a sok tízezer aki meghal szívrohamban,kórházi fertőzésekben.


De ezek a halálokok most mind eltűntek a covidnak hála,hisz ahogy Müller Nyunyó is mondta,akinek egyszer + lett a tesztje, és később meghalt bámibe is,az covid halott...

2021. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
10%

#35 Nem ezt mondta, te is tudod jól. Aki fertőzött és emiatt van kórházban, majd akkor ott meghal, az kerül bele a kovidos halálozások közé. Ahogy közeli rokonom, akinek az "alapbetegsége" egy májbetegség volt amiről tudtuk hogy súlyos. A covid-nak köszönhetően azonban hamarabb halt bele mint ahogy a májbetegség elvitte volna. Ezért, mivel ő a covid-osztályon halt meg amikor éppen fertőzött volt, benne is volt a kovidos halottak számában.

Ha viszont kikerül a kórházból a fertőzése után mert túléli és később hal meg a mája miatt, már nem lett volna benne ebben a listában, éppen úgy ahogyan akkor sem lett volna ha a fertőzése előtt hal bele a mája betegségébe.

Te is tudod hogy egy hülyeség amit állítasz, csak az nem hangzik olyan jól ha elismered hogy azok kerülnek bele a kovidos halottak számába akik a fertőzésük következményeképpen haltak meg akkor.

2021. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Keresztanyamnak a szivevel voltak gondjai, ami nem is csoda mert 99 eves volt. Őt sepszis vitte el. Ki tudja mi lett volna, ha nme kap ott korhazi fertozest. Talan meg ma is elne.
2021. márc. 8. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!