Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán valóban a "halált...

Az Orbán valóban a "halált hozó ember" lenne, ahogy azt az ellenzék mondja?

Figyelt kérdés
mer hogy, nem kötött le elég nyugati vakcinát, és ettől már most sok ember esett el az oltástól, így múlt időben, miközben ezek a vakcinák, max nyárra érnének ide, ellenben a keletiekkel felgyorsult az oltás, harmadikak vagyunk a Zúnióban, úgy, hogy az egyik előttünk lévő egy miniállam (Málta)

2021. márc. 2. 07:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%

#11 mármint hogy ott emlegetik, hogy Gyurcsány ezt mondja. Vagy ott emlegetik Gyurcsányról, hogy ő ezt mondja? - nagyon nem mindegy!

Ezért kéne valami BIZONYÍTÉK, hogy ő valóban ezt mondja.

Távolról sem vagyok Gyurcsányista, de a hazugságot nem szeretem, és most pont nem erre van szükség. A Fidesz befejezhetné a hazudozást, és koncentrálhatna a feladatára. Ők a kormánypárt, nem az ellenzék ellenzékét kell játszaniuk!

2021. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
38%
A tv2 folyamatosan Gyurcsányékat pocskondiázzák arról beszélek és persze M1 sem kivétel és ATV is gyanús hogy kezd átállni a fityesz irányába.Én nem nézem ezeket a csatornákat pont ezért mert én sem vagyok a propagandára kíváncsi de amit nézek mindig van egy ilyen fél perces bejátszás a Tv2 híradóról és óhatatlanul is hallom.Mondanom sem kell hogy nem hiszem el szavukat sem mert jócskán rászolgáltak erre és nem vagyok én sem DK-s vagy egyéb bérenc
2021. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
31%
Ja az ATV-t vasárnap néztem és ebből vontam le ezt a konzekvenciát.Heti naplóba belenéztem
2021. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

gyurcsány tegnap posztolt miszerint ő nem hiszi hogy a zórbánt kínaival oltották be, meg lehet nézni az atv-n a dk hivatalos háziorvosával készült interjút az egyenes beszédből


ha még bizonyítékot akarsz akkor, te az elmúlt két hétben egy barlangbn élhettél, mindenféle hírforrás nélkül

2021. márc. 2. 09:05
 15/30 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező!

Igen, Gyurcsány ezt mondta, de ebből nem következik, hogy oltásellenes lenne, sőt!

Gyurcsány azt mondja, hogy csak az EU-által engedélyezett oltással szabad oltani.

Gyurcsány szerint Orbán sem az el nem fogadott kínaival oltatta be magát, hanem az amerikaival, csak úgy csinál, mintha a kínaival lenne beoltva, mert a kínait népszerűsíti, hogy fogyjon, mert annak a beszerzéséből tudnak lopni, az EU-s beszerzésből meg nem.

Én nem tudom, mi az igazság, de Gyurcsány EZT mondja és NEM oltásellenes.

2021. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen mindegy mivel van beoltva a király,engem nem érdekel.Nem ez a lényeg!Itt másról van szó.Menjenek már tele a zsebük,ennyi
2021. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
69%

Azok a felelőtlen emberek, akik nem viselnek maszkot, nem tartják a távolságot és a vakcinák ellen hangolnak. Mások életével játszanak.

Ez független a politikai hovatartozástól.

2021. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem párt függő így van!Nem az összes fityeszes akarja az oltást és nem az összes DK-s nem akarja az oltást,ennyi.De a kormány azt állítja hogy a DK oltás ellenes teljes mértékben.Ez nem igaz
2021. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
42%

Orbán még akkor is hazudik, amikor boldog karácsonyt kíván.

Szerintem csak akkor mond igazat, amikor az étteremben leadja az étel rendelését, hogy mit akar enni.

2021. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
42%
Orbán már az anyjából kijőve a felsírásával is hazudott. Ez a fajtája.
2021. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!