Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok! Bele lehet nyugodni...

Magyarok! Bele lehet nyugodni valaha is Trianonba?

Figyelt kérdés
Magyarország, ami édes hazánk megcsonkításába.

2021. márc. 2. 19:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem bele lehet, hanem már nagyon rég óta el is kellett volna engedni Trianont. Pezseghettek itt 10000-ig is, de ennek gyakorlati értelme egyenlő a nullával, - maximum agyvérzést kaptok vagy meghibbantok.
2021. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
Bele lehet nyugodni, de aki belenyugszik, az nem magyar.
2021. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

#12

De jó, hogy ti megmondjátok, ki számít magyarnak és ki nem..

2021. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Én belenyugodtam, nem is lehet ellene tenni, csak háborúval, ahhoz meg Magyarország nagyon kicsi.
2021. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%
Bele. Az ország lakosságának kétharmada külföldi volt, Trianon ide vagy oda, ezek a külföldiek lakta területek úgyis elcsatolódtak volna az utóbbi 100 évben.
2021. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Érdekel ez még ma valakit? Sose voltam nagy hazafi (nem is élek már Magyarországon), de nincs olyan ország, aminek ne lenne valamilyen sérelme. Ez van, tessék elfogadni.

25F

2021. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
Belenyugodni sosem lehet, de sajnos nem tudunk mit tenni ellene.
2021. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%

Határon túli vagyok. Teljes mértékben bele vagyok nyugodva a Trianon nevű dologba és nem allmodozom határrevízióról. Teljes körű magyar életét élek nem vagyok semmilyen szinten korlátozva.

De Igazából elég negatívan állok a dologhoz. A magyar nemzeti öntudat a béka segge alatt van magyar szülő megse tanítja a gyereket magyarul sokkal nagyobb gond ez mint, hogy melyik hegyen fut a hátár.

A magyarok széthúzását kellene megállítani es a nemzeti öntudatot visszahozni, hogy divat legyen ismét magyarul beszélni.

Sok magyarban akart sincs magyarnak maradni mas pedig itt álmodozik valami irreális hatarmódosításról, lassan nem is lenne kit visszacsatolni olyan ütemben fogy a magyar.

2021. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
26%
Bele lehet. Nyilván fáj Trianon, de kár ezen rágódni, inkább a jelenre, jövőre fókuszálni, mintsem lovagolni régi dolgokon. Ja, és ezek a román elkergetős dumák különösen szánalmasok és nevetségesek.
2021. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
21%
Igen.
2021. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!