Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 20 órai takarodó marad vagy...

A 20 órai takarodó marad vagy egésznapos korlátozás jön helyette?

Figyelt kérdés
Gulyás mondandójából erre nem jöttem rá.

2021. márc. 4. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd holnap részletesebben kiterjesztik.


Bár én ebből azt vettem le, hogy tulajdonképpen most kijárási lesz megint mivel úgy mondták, hogy szabadtéri sportolás megengedett de egymástól 1,5 méterre.

2021. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ebből nekem is, de már megint kimaradt 1 fontos konrkétum.
2021. márc. 4. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Ez egyelőre marad. Ami baj, mert hétvégén napközben még mindig átmászkálnak egymáshoz az emberek bulizni, vendégeskedni, és terjesztik a fertőzést. Legalább hétvégére indokolt lenne egész napossá tenni.
2021. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy kéne, semi köeza vírusterjedésének ahhoz, hogy hova mászkálnak az emberek. Mind külföldön midn beldöflödn elkapják politikusokl, médiaszemélyiségek, akika lezárásokat propagálják.

Tehát 2 opció van:

1) vagy ök sem tartják magukat a korlátozásokat

vayg

2) Azok semmit sem élenak


Utóirat: En az utoobira tippelek, mivel én úgy kaptam el január végén, hogy megelözö 18 nap egyáltalán nem e´rintekztems enkivel, csak itthon ültem home-offiacab, az egyeüdli mozgasom annyi volt hogy 2-3 naponta elemntem maszkbana boltban amit az utcán is hordani kell, ettöl eltekitve itthon üdögelem csak telefonon meg neten erintkezetm akrkivel, mégis elakpatam

2021. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Az az érdekes, hogy beoltották az idősotthonokat (ahol rengeteg fertőzés és haláleset volt), beoltották az egészségügyi dolgozókat és rengeteg időst már, de mégis annyi a fertőzöttek száma, mint amikor nyitva voltak a vendéglátó helyek, az iskolák.

Azokról ne is beszélve, akik már átestek a fertőzésen.

Arról a tényről se beszéljünk, hogy hónapok óta érvényesek a korlátozások.


Míg a tavaszi hullámot sikerült normálisan kezelni, semmi eredménye a korlátozásoknak. Valami itt eléggé rendesen el lett baltázva.

2021. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyelőre marad, de napok kérdése, és bejelentik a teljes házi őrizetet mindenkinek, amit soha többé nem oldanak fel.
2021. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!