Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a most meghozott...

Szerintetek a most meghozott március 22.-ig tartó korlátozásokat és boltbezárásokat hányszor fogják meghosszabbítani?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Nem fogják meghosszabbítani, március 22.-én feloldják.
Egyszer
Kétszer
Ameddig tűrjük.
53 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
120x, merazorbán, meradiktátor, merittészakkorea vanik! XD
2021. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, hogy alakul a fertőzöttek száma.
2021. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

2024-25.

Ekkora tervezi a who és más tanácsok, mint A BILDERBERG CSOPORT A GREAT RESET TOTÁLIS VÉGREHAJTÁSÁT.

Addigra behódol minden kis állam, minden ember agyát átmossák, akinek még eddigre sem sikerül olyan gazdasági szankcióban lesz része, hogy önként fog szónokolni hogy a vírus a legrosszabb dolog.

Ha megnézitek efelé megy a világ, többhelyen már elszólták magukat.

Mire ebből a többség felébred, olyan diktatórikus berendezkedésű országok lesznek, hogy még szabadon irogatni sem tudunk majd a neten.

Aki nem hiszi, kérem ezt íz írást mentse el, pár év múlva vegye elő.

vagy én is elmentem, pár év múlva kifotózva innen bemásolom, hogy tényleg így volt.

lehet most lesz pár ember, aki ezt hiszi ez nem igaz, de sajnos ez nagyrészt így fog megvalósulni.

2021. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
3-as, azta. Szerencse, hogy te itt vagy, és ezt megosztottad. Elárulod honnan jutottál ilyen komoly információhoz? :O
2021. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

#4

Titokterminal, hihetetlen magazin és hasonló kaliberű 'hiteles' forrásokból 😂

2021. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
3-as, tényleg érdekel, mutasd már! Hadd nézzem meg. Tudod, az állításainkat forrással szoktuk igazolni. Kérem a forrásodat. Máskülönben csak jóslás amit írtál. Jós vagy?
2021. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Komolyan elhiszi még valaki hogy 22-én nyitunk? Február 1-jén is sokan elhitték hogy végre befejezik a vendéglátósok sanyargatását, aztán egy szép vagy lóf@*z lett belőle. Március 1-re már tényleg be lett ígérve a nyitás megkezdése, ugyanez lett belőle. Szerintem május végéig még simán elhúzódik ez korlátozgatás kéthetes vagy egyhónapos turnusokban. Majd jön a hú de veszélyes kazahsztáni meg madagaszkári mutáns is, aztán kitalálják hogy azokra nem jó az oltás. Ki fognak még találni fűt, fát hogy nehogy vége lehessen.
2021. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

#9

Aki megfejti az megtudja a titkot.

A Bilderberg csoport a great reset totális végrehajtását.

2021. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%

Két hét alatt azért rengeteg embert tudnak oltani. Így lehet majd lazítani.


Hihetetlen, hogy még mindig van néhány, aki mindenféle összeesküvés elméletekben hisz...

2021. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%
12, szerencsére nincsenek sokan, max 1-200ezren.
2021. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!