Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Örülnétek a jan végéig biztosa...

Örülnétek a jan végéig biztosan meghosszabbított home officenak? Március óta abban vagyok

Figyelt kérdés
Azért lehet sok lesz a jóból.Az elején örültem de ma megtudtuk hogy nem fújják le, jan végéig biztos marad a home. És az még mindig nem a vége mert lehet márciusig hosszabbítanak. És akkor az épp egy év lesz.
2020. okt. 22. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Március óta abban vagyok és a mi irodánk márciusig ki se nyit. Én viszont már megbeszéltem a főnökömmel, hogy végleg home officeban maradok, mert ezerszer jobban érzem így magam és a produktivitásom is csak nőtt.
2020. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

elvileg 2025ig akarják elhúzni a maszkos,kijárási korlátozós témát,mert kb ennyi idő kell ahhoz,hogy alappá váljon ezeknek a fajta kontrolloknak a természetessé válása és társadalmi elfogadása.


a kérdésre válaszolva.

mióta tart ez a dolog,azóta ilyen keveset még nem voltam itthon.

2020. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

beb*szna a 2025

ne is írkálj ilyen hülyeséget

most sincs semmi komolyabb egy influenzánál, remélem hamar megjön az illetékesek esze és rendbe hozzák a dolgokat, mert ez már élhetetlen helyzet

hány embert akarnak még a híd alá juttatni? nincs munka, jön a tél, a fűtés szezon, b*szki még belegondolni is rossz, hogy jó néhány ember, gyerekek hogy fogják átvészelni ezeket az időket.

2020. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Annak örülnék, ha nem kellene 1 nap miatt is könyörögni és kamu indokokat kitalálni.
2020. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyelőre dec végéig van kimondva, de biztos vagyok benne, hogy hosszabb lesz. Őszintén, nekem fáj belegondolni, hogy egyszer vége lesz a home officenak. Napi másfél-két óra utazgatás, rohadtul nem hiányzik.
2020. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

10 perce pötyögöm a telibek... válaszomat és elveszett az egész. Valakinek szépeket kívánok....


Szóval....


Mi heti 5 nap járunk be az irodába, ha szerelő jön, akkor otthon maradhat az ember. 50 perc az utazásom több átszállással, de akár 1 óra is lehet. Tehát napi kb 2 óra kidobva az ablakon. Mindezt úgy, hogy én dolgozom és tanulok egyszerre. Volt ígérve amúgy home office, korábban volt is... Elvették.


Én egyáltalán nem igénylem, hogy munkaidőben emberek vegyenek körül, beszélgetni lehessen. Nekem ez untig elegendő a szabadidőmben.

Zajos open office. Valaki percenként járkál, mert mosdó, konyha, cigi, valaki jött kérdezni stb. Aki kérdezni jön a mellettem vagy mögöttem ülőhöz, az beáll az aurámba.

Olykor olyan hangos beszélgetések alakulnak ki, amik szerintem még az utcán is kulturálatlanok és illetlenek, nemhogy egy munkahelyen.


Otthon tudok produktív lenni, irodában nem.


A héten találtak koronavírusost az irodában!!

Szerintem pár hét alatt végigsöpör majd.


Nekem nincs táppénzem sem és amúgy hiába vagyok 30, olyan alapbetegségeim vannak, mint azt az elunytaknál lehet olvasni.


Ja, amúgy kézfogással köszönnek a férfiak, a maszkot megbeszélésen általában még akkor se hordják, ha külsősök vannak ott vagy különböző osztályokról emberek. Szellőztetőrendszert nem kapcsolják be meeting alatt. Konyhához van alkotva protokoll, amit nem tartanak be



Ha a vírus miatt óvatos lennél, akkor "negatív vagy, nem lehet állandóan félelemben élni", ha a home office-nak örülnél, akkor antiszociális vagy.



Ja a koronavírusos miatt az intézkedés annyi, hogy a 2 közvetlen kollégáját teszteltetik.......



Hihetetlenül örülnék, ha januárig lenne home office.

2020. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!