Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az újabb korlátozá...

Szerintetek az újabb korlátozások elhozzák a Fidesz bukását 2022-ben?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
62 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Megalapozta már a sírját a narancsos társadalom.

Jön a fiatalbb gárda akik majd kisebb nagyobb szeltet hasítanak a parlamenti frakciók székeiben.

Momentum, mi hazánk.

Jövőnk pártjai ezek.

Fidesznek max még egy ciklusa van, utána lemossák őket, mint mari néni a napközis asztalt.

2021. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
A mi hazánk nem fog semmerre menni ... a parlamentbe se fog bekerülni. :)
2021. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

lemossák őket, mint Mari néni a napközis asztalt.

Nem ismerem ezt a hasonlatot, de tetszik, jót nevettem. Amúgy öröm lenne, ha végleg eltakarodnának.

2021. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Meghozzák, de nem kifejezetten ez a mostani, hanem az utóbbi másfél év úgy összességében. A 20-30 ezer halott ami várható, több százezer megszűnt munkahely, tönkrement és magára hagyott vállalkozások, és még lehetne sorolni, mi minden.


A Fidesz békeidőben is csak nem létező, kreált ellenség ellen tudott "harcolni" és uszítani, de amíg nem volt nagy tétje az egésznek, a legtöbb ember ezt elnézte. Most viszont kiderült, hogy létező problémákat egyáltalán nem tudnak kezelni, megoldani.


Ennek a kormánynak meg kell buknia, és meg is fog.

2021. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, szavazatokat!

Még jöhetnek...


Eddig jó szoros az állás...


Amúgy mit gondoltok? Ha mondjuk az utolsó félévben rendeződik a helyzet, akkor nem lehet hogy a Fidesz ismét 2/3-al győzedelmeskedik?

2021. márc. 4. 14:16
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy fog. Majd gyurcsányoznak egyet, meg bukott baloldal, meg 13. havi nyugdíj és jön a kétharmad.
2021. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes mód, mikor tavasszal a napi 2-3 halottnál azt mondtam, hogy semmi értelme zárni és korlátozni akkor 0%-os hasznosságú válaszaimmal lettem "gyilkosnak" titulálva.


Most, hogy napi 140-ek halnak meg kemény korlátozások mellett és azt mondom, hogy nem lehet enyhíteni, akkor azok, akik még tavasszal gyilkosnak tituláltak, azok most lepontoznak, me 'nincs is covid'.


Ilyen beszámíthatatlan közvéleménynek nem lehet és nem is kell megfelelni. Ha Európa összes kormánya belebukik, akkor sem POPULISTA megoldásokat kell hozni.

2021. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Így van, akkor ezzel az erővel minden kormàny bukjon, Orbán Viktor is, aztán jön Fletó és 1 hónap múlva bukjon ő is🤯😂😂

Amúgy szerintem a Fidesz jó taktikát választott, zárás, aztán oltások ezerrel, aztán lehet nyitni.

Mostmár csak az kellene, hogy az oltás ellenes, mindenre tojó, de leginkább nyitást akaró honfitársaink is megértsék, hogy mi miért van, és ne az ellenzék szándékos uszításának üljenek fel.

2021. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8. Egyébként most nagyon sok vezetés bukott a korlátozások és oltások miatt...

Főleg Dél-Amerikában.

2021. márc. 4. 14:25
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem, hogy mit szeretnének az emberek, hanem hogy szerintük mi lesz...
2021. márc. 4. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!