Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Novák Katalinnak és Fidesz-k...

A Novák Katalinnak és Fidesz-kormánynak köszönhető Otthonfelújítási támogatás felhasználható fűtéskorszerűsítésre is. A te otthonodban is fontos ez vagy inkább másra fogod fordítani?

Figyelt kérdés

🏡👨‍👩‍👧‍👦👶👶👶👶🍼❤


"A magyarországi ingatlanok túlnyomó része energiahatékonysági szempontból ma még korszerűtlennek számít. Azonban sokat javulhat a helyzet, hiszen a januártól igényelhető Otthonfelújítási támogatás a fűtési rendszerek korszerűsítésre is felhasználható."


[link]



2021. márc. 4. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Csak fűtéskorszerűsítésre fordítom
Biztos, hogy fordítok fűtéskorszerűsítésre is
Másra használom fel
Még nem döntöttem el
Szerencsére nincs szükségünk erre a támogatásra az otthonunk rendbetételéhez
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mennyit fizetett a fidesz ezért a hirdetésért?
2021. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fsms ***** válasza:
87%
Beindult a kormány propaganda. Miért nem kérsz meg mindenkit, hogy a gazdádra szavazzon?
2021. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
1, 2, nem igaz a kérdés?
2021. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Köszönjük kedves Fidesz, fiatalként szerencsére nem kell ezen gondolkoznom, mert a csoknak hála egy putri panel is 25 millió, úgyhogy köszönöm, hogy megkíméltek ettől!
2021. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére ezt már nem értem meg,a fidesz elüldözött innen úgyhogy a keresetemből sokkal jobban élek mintha otthon várnám az uniós alamizsnát.
2021. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez úgy van, hogy kérsz számlát mindenről, és utána beadod a pályázatot, számlákkal. Aztán vagy kifizetik, vagy nem. Hát, köszi, akkor inkább nem. Tudod, az építőiparban senki nem ad számlát, mert így a 27 %-os áfát nem kell kifizetnünk. Ez nem más, mint az építőipar kifehérítésére irányuló kísérlet. Mindenki kér mindenről számlát, aztán majd a covid miatti gazdasági válságra hivatkozva nem fizetik ki. Vagy bármire hivatkozva. Én csak akkor hinném ezt el, ha előre odaadnák, és majd utólag mutatom be a számlát, akkor gondolkodnék rajta, de így nem.
2021. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fsms ***** válasza:
86%

3# az első mondat egy állítás és nem kérdés. Ezt hívják propagandának. Persze, lehet más nyelvtan órára jártunk.

Maga a kérdés viszont hibás. A fűtés korszerűsítést számla alapján tudod megtérítetni, mi a t@kömre lehetne még fordítani vesz egy thaiföldi nyaralást?

Tehát a válasz: a feltett kérdés nem igaz, ahogy írod .

Típustus Fideszes propaganda az egész..

Egyébként ezekkel az átgondolatlan támogatások miatt az ingatlan árak már millió felett vannak négyzetméterenként , építőanyag 15-20% nőttek csak idén , tehát amit nyerek a támogatáson azt vesztem az anyagon és a szakikon.


Tehát segíts nekem miért is vagyok előbbre?

2021. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Én zsíros-kenyérre és parizerre fogom elherdálni...
2021. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!