Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz család párti,...

Ha a Fidesz család párti, méghozzá a nagy családokat preferálja, akkor miért hozott meg ilyen radikálisan család ellenes döntést?

Figyelt kérdés

Bezárnak az általános iskolák és az óvodák. Ami azt jelenti, hogy valamelyik szülőnek munkanélkülivé kell válnia, hogy legyen aki vigyáz a gyerekekre, azokat nem lehet otthon egyedül hagyni. Vagy ha sikerül lepasszolni valami nagyinak, akkor meg a vénasszony elkapja a kis virgonctól a covid-ot és lélegeztetőgépen fog bekrepálni.

Brutálisan családellenes intézkedés. Így aztán a fiatalok százszor is meggondolják majd mikor vállaljanak gyereket, hogyha egyszer ha valami gebasz van, akkor az állam nem tud rájuk vigyázni ergo nem lehet mellettük dolgozni sem. Magyarországon igen kevés az olyan család aki 1 fizetésből is vidáman megél 3 gyerekkel és borzalmasan magas lakáshitellel.

Akkor ez egy óriási nagy öngól volt a Fidesz részéről?



2021. márc. 4. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Eddig is a Mészáros, Rogán, Orbán, Tiborcz családok voltak fontosak. Ők a mai napig fontosak. Minden a legnagyobb rendben zajlik, nem értem felháborodásod okát, kedves kérdező.
2021. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Orbán Viktort támogatom!
2021. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nyilván nem kell. 7 évesen egyedül mentem a 4 éves öcsémért az oviba, mert muszáj volt, meg otthon voltunk szombatonként, mert a szüleim azért güriztek, hogy legyen mit ennünk. 10 éves koromra fiú létemre egyedül tudtam vinni a háztartást, amikor muszáj volt.
2021. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami gyerekfelügyelet lesz...
2021. márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!