Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartják jogosnak Varga...

Miért tartják jogosnak Varga Judit bejegyzését?

Figyelt kérdés

A napokban olvastam, a legutolsó posztját ahol arról írt nem zaklassák a családját, és "ne tegyék politikai játszmák színterévé". És úgy láttam sokan jogosnak tartják ezt a bejegyzést. Hogy lehet az hogy Ő elvárja hogy az ő családjának magánéletébe ne szóljon bele senki ha ő folyamatosan beleszól másokéba? Eldönti ki család és ki nem? És hogy válhat el ha nemrég még az ő családja volt a minta család?


Mit gondoltok erről?



2021. febr. 15. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Mert jogos. A magánélet nem véletlenül magán.
2021. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Eleve cap-szaga van a kérdésbe bújtatott ítéletednek. Szóval kilóg a lóláb, fideszes idióta.


vargajudit annak a pártnak a tagja, amely nem tartja igaztalannak, ha mondjuk Hadházyt a magánéletében videózzák, ugyanez a párt nem irtózik attól, hogy buuzizzanak olyan embereket, akik nem az ős soraikban állnak.

Mindehhez vezető tisztségviselőként sincs ennek a kis hölgyenk egyetlen szava.

Természetesen abban a pillanatban, ha őt bántják, az más. Ilyenkor a gyerekei mögé bújik, és a nem létező erkölcsére hivatkozik.


Tudom szubjektív, de ide írom... Ez a hölgy a szememben az ótvar ordask..rva mintaképe lenne. Hihetetlenül üres, buta és aljas az arca. Bárhogyan mosolyog, engem mérhetetlenül irritál. Bármilyen módon megszólal, a bicska kinyílik.a zsebemben. Tudom, én más (jó) iskolába jártam, de ez az a kis hölgy, aki tökéletes szobra lehetne a ner-szolga, ner-csicska, ner-ribaa.ncnak.

2021. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Fura ez a Jucus. Amikor IGAZSÁGÜGY MINISZTERKÉNT a HIVATALOS (tehát nem privát, igazságügy miniszter tisztségében futtatott) facebook oldalán saját maga tolja a családot:

[link]


Akkor az oké volt. Akkor nem gond a kis idillikus családját, gyerekeit, férjecskéjét mutogatni.


Ahogy lebukik, hogy 200 misi hitelt kaptak olyan önerőre, amire én 30-at se kapnék, amikor lebukik, hogy nyaralót újít fel CSOK-ból és amikor a főnök ráparancsol, hogy váljanak, különben nehéz lesz a pénzügyeket kimagyarázni akkor rögtön magánügy lesz.


Tipikus fideszes takonygerincű stratégia.

2021. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
De azért ők beleszólnak más magánéletébe:( Én csak szegény gyerekeit sajnálom:(
2021. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Mert jogos. A magánélet nem véletlenül magán.



Ez igaz a melegekre is, akik házasodnának, és gyereket vállalnának.

Ez igaz azokra a családokra is, akiket házasságra köteleznek, hogy kedvemzényeket vehessenek igénybe.

Ez igaz azokra a politikusokra is, akiket a Fidesz előszeretettel használt fel a kampányban: Vona Gábor kamu meleges sztorija, Demeter Márta elhunyt édesanyja, stb. stb.


Biztos folytassam?

2021. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hypno ***** válasza:
83%

Szerintem a gyerekeit senki nem hozta fel. Férjuram meg a Diákhitel Központ vezetője, ami szerintem igencsak közszereplő státusz.

A miniszteri bársonyszékhez is dukál a nyilvánosság.


Kínos lehet álszentnek, elvtelennek bizonyulni nagy nyilvánosság előtt. Én ezt megértem...és akceptálom is.


Viszont azok után, hogy a politikai közösségét Kaleta, Borkai, Szájer, stb. ügyek terhelik, arra blazírozni, hogy az ő viselt dolgai titokban maradhatnak, majd amikor mégsem, a magánéletére vonatkozó jogai mögé bújni nem kis cinizmusra utal.


Mondjuk nálam már akkor kiverte a biztosítékot, amikor és ahogyan apuka múltját maagyarázta.

2021. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Majd apa hoz haza a diákhitelből visszanemtérintendő mennyiséget és kifizetik a csokot, a többit a hülye nép kifizeti.
2021. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!