Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A modellváltáson átesett...

A modellváltáson átesett egyetemek olyanok lesznek, mint egy cég?

Figyelt kérdés

Ma láttam a Professionon,hogy a miskolci egyetem állásokat hirdet.

HR vezetőt, pénzügyi vezetőt is keresnek.

A feltételek viszont elég magasak.Természetesen szakirányú diploma, 10 év szakmai tapasztalat meg tárgyalóképes angol.


Eddig olyan céges, "multis" személyügy nem volt az egyetemeken.


2021. márc. 5. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem tudja milyen lesz és pont ez a baj.
2021. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A magas alkalmazási feltételhez viszont nem bírnak adni versenyképes fizetést. Tuti.
2021. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2#

Nem tudom,hogy ez,hogy működik,hogy fog működni.


Pár hónapja a Metropolitan Egyetem is hirdetett pénzügyes állást, ott a bért is kitették a hirdetésbe.Bruttó 500-550 volt kint.Az pedig nem annyira rossz.



Persze, a Metropolitan igazi magánegyetem és nem ilyen fél állami fél privát alapítványos micsoda.

2021. márc. 5. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:

3:

Megnéztem a HR igazgatótól elvárt feladatokat. Tkp. neki kell megszervezni és kiépíteni a HR tevékenységet a hozzátartozó munkatársakkal együtt. Nyilván ez csak felsővezetői gyakorlattal megy és tényleg kell legalább 10 év. Vagyis a jelenlegi fizetésénél és juttatásainál kevesebbért senki nem megy. Így tuti havi bttó egymillió, céges használatú okostelefon, laptop, személyautó és egyéb apróságok. Ehhez képes ott vajon mennyi a fizetése a legmagasabb fokozatú/rangú egyetemi tanárnak?

2021. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nagyjából ezek a munkák az állami egyetemeknél is megvannak. Oda is kellenek ügyintézők, akiket a HR-es szűr ki és azoknak az egyetemeken is van pénzügyi szakemebr.
2021. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!