Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az egész covid átverés,...

Ha az egész covid átverés, akkor miért akarják az embereket átverni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Erre még nem érkezett értelmes válasz.....
2021. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mingyárt jön valaki aki "megmagyarázza" hogy kinek miért hoz sok pénzt.
2021. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Facebook-on kérdezd meg,látni fogsz sok ilyent,aki azt írja,hogy kamu,meg összeesküvés elmélet,meg bill-gates,stb....
2021. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Mert ezzel több cél megvalósul . Állam kiépíti az elnyomást az alapjogokat semmibe veszi törvenyesen , tönkre vágja a spekulans csoport és haveri kör a konkurenciat . El tud adósitani köröket amik hitelt vesznek fel . A korlatozásoknak elnyomasnak fura mód a tömeg örül mert értük van . A mediaterror és fokozatos nyomás tehetetlenség felhajt és utcára visz elégedetlen az állam szerint veszélyes elemeket . Eteket leverik megvágják és példát statuálnák .
2021. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem maga a Covid nem átverés, hiszen ismerőseum is meghaltak. Viszont szerintem ez a virus nem termeszetes. Kiengedtek vagy kiszabadult azt soha nem tudjuk meg. Tudom, mindig is voltak világjárványok, de valahogy ez túl agresszív, stb.. Én ezt gondolom, lehet nem egyet érteni.
2021. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha átverés akkor miért lesznek súlyos betegek emberek?
2021. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Tavaly a kijárási korlátozásra azt mondtam volna hogy talán a légszennyezettség miatt, amin akkoriban valóban nagyot javított a kijárási korlátozás. Viszont az óta semminek nincs mögöttes értelme.

Persze egyből diktatúrát építenek ki, ezt minden "okos" tudja.

2021. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Nem átverés, hanem médiapánik. Azóta van ennyi eset, mióta az emberek otthon csak a tévét meg a francbukot nézik.

Mindenkin maszk van, de valahogy mégis csak terjed... Az egész fejben dől el.

2021. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%
Mer'a zötgé kilapítottaja Fődet!
2021. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
A "civilizált" emberek verik át saját magukat. Az egészséges immunrendszer simán lekezeli ezeket az influenza szintű vírusokat. Ázsiában az emberek nem hagytak fel a denevérek meg egyebek fogyasztásával, gyerekkoruk óta ezt eszik, és soha nem volt bajuk belőle. A természetellenes életmódú, gyógyszerezett, elhízott modern ember lehet, hogy nehezebben küzd meg vele. De nem a vírus változtatja meg az életed, hanem te hódolsz be a hatalomnak.
2021. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!