Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor veszitek már észre,...

Mikor veszitek már észre, hogy a jobbos-balos weboldalak csak azért hergelik az embereket hogy több legyen a bevételük, többi lent?

Figyelt kérdés

Aki balos felmegy a 44-re megkapja a liberál híreket, közben az oldal a reklámokból szedi be a pénzt. Vagy nem mert ott nincsenek reklámok, de a 88, az origo, stb ők csak azért csinálják. Mégis csak egy weboldal, kell a pénz. Minél többen olvassák annál többet ér a reklámfelület. Ugyanaz mint a tv-ben. És hát mi kell a magyarnak? Migránsok, balesetek, bűnözés. (soros) Ezek a legérdekesebb cikkek. Sokan csak ezért járnak fel.


Ugyanezt csinálják az ezos weboldalak is. "VÉGE A VILÁGNAK! IDEGEN ANYAHAJÓ SZÁLLT LE A FÖLDRE!! ELKEZDŐDÖTT AZ INVÁZIÓ??!!"


Ugyanaz, ha nincs valódi hír csinálnak -> rákattolnak, megnézik: bevétel. Ha a reklámra is rákattolnak akkor meg aztán meggazdagszik a weboldal.


Én már meg se nyitom inkább ezt a sok szennylapot, felesleges olvasgatni. Inkább veszek egy könyvet és olvasom azt ._.



2018. aug. 4. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezért a felfedezésedért Nobel díjat érdemelnél. Komolyan.
2018. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
intellektuális vagy mint egy 14 éves aki rájött a mikulásra
2018. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ěs erre csak most jöttél rá? Üdv a valóságban
2018. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ertelmesebbje mar régen észrevette, a többiek talan soha nem fogják.
2018. aug. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te lehetsz lemaradva kissé.
2018. aug. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem most jöttem rá idióták. De mióta mindenből fideszes médiát csinálnak valahogy jobban feltűnik az igénytelenség. Bár végül is teljesen érthető, igénytelen tartalom az igénytelen buta embereknek. Ha ezt is el lehet adni valakinek akkor miért ne? Sajnos úgy tűnik, hogy az ország 2/3-ának ez kell. Akkor olvassátok a végtelen migránsozást.
2018. aug. 5. 10:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Tehát lefordítva mióta nem magyaroyás megy a buta embereknek címezve azóta zavar és ezt akartad közölni kérdésnek álcázva. Vagyis zavar hogy nem magyargyűlölő médiatúlsúj van mint tíz éve.
2018. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Origo meg az m1 mikor volt magyargyűlölő? Hírtv? igaz soha nem néztem. Kritizálnak valamit ami nem tökéletes, ez még nem gyűlölet. Értem ez fáj a fideszbirkáknak, mert ők azt akarják hallani hogy: Magyarország csodálatos, tökéletes, jobb mint a nyugat, a világ legjobb országa stb.
2018. aug. 5. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Mikor volt magyargyűlölő a baloldal? Mindig. Persze tudom balos birkák nak ez könnyű orbánozni.
2018. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
444, ATV, RTL, stb.
2018. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!