Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy koronavírus közepette, ápolok és orvosok akik bulizgatnak, otthagyják az állásukat a stresszre hivatkozva. Ez nem árulás az országra és az egészségügyre nézve ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 13:34
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

"Majd ugyanazok az ápolók, aki előtte felmondtak, ha végre megfizeted őket és normális szerződéstárgyalást folytatsz velük"

- Honnan tudjam hogy miért kevesebb egy ápoló fizetése, mint egy politikusé?


A pénzre hivtakozva való felmondás, közben meg a betegek nincsenek ellátva, elégé érdek dolog.

2021. márc. 5. 14:23
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, hogy nézne ki, ha nem mondhatnál fel a munkahelyeden, független hogy ápoló, tanár, vagy bolti eladó vagy...
2021. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

A Kormány az áruló, nem az eü. dolgozói.

Csak egy-két dolog:

A túlóráért nem kapnak bért.

Ha ügyelnek, az eddigi 5.000.- Ft helyett csak 477.-Ft-ot kapnak.

44 napra áthelyezhetik egy másik kórházba, akár 41-50 km-rel arrébb. Sem kiküldetési pénzt, sem szállást nem fizet nekik az állam.

Nem vállalhatnak másodállást. Sok orvosnak szüksége van erre a pénzre. Nem mindenki kap hálapénzt. De az intézmények is bajban lesznek nélkülük, mert Nem lesznek szakembereik emiatt.

Városunkban pl. nincs idegsebészet,. eddig a megyeszékhelyről jött orvos, most ez megszűnik. A betegeknek kellene eljárni 60 km-re.

2021. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%
És az nem árulás,hogy egy olyan kormánynak tapsikolsz barátom ,aki megnyomorítja a saját honfitársait,egy évtizede ? Ha az eü. dolgozóknak meg nem tetszik a gusztustalan rabszolgaszerződés,akkor ők az árulók,értem,mesélj még ..
2021. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
19%

Megduplázták ugye a dokik fizetését,hogy elég legyen nekik egy munkahely,ne kelljen másodállást vállalniuk+nem fogathatnak el hálapénzt.

Akik többet kerestek idáig is más területen azoknak valószínű ez nem felel meg ,tehát kiléptek.

Egyenlőre az emelés elég tisztességes mértékű,ennyire volt lehetőség jelenleg.

2021. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ők is emberek, egy ilyne helyzetben élesben mindenkit próbára tenne. Illetve embertelen körülmények között kell dolgozni, nagyon nagy hajtás mellett. Ja és a fizetés ugye nem tükrözi ezt, de mindenki elvárja, hogy mivel orvos/ápoló az illető, mindig legyen készenlétben.
2021. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%
18) elég baj az.már régen le kellett volna állniuk amíg nem javítanak a munkakörülményeiken és nem kapnak 100%-os béremelést.
2021. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam.

Eszembe jutott egy régebbi emlék.


Egyszer ültem az sztk-ba. És behoztak egy embert, akit fejen rúgott a ló, az ember sokkos állapotban volt, és én még élek nem felejtem el azt az arcot amit láttam. Hívták a dokit, de az nem jött, 5 per el telt és nem jött, a kisérő csaj ( talán voltak vele mentők is) már anyázott, hogy miért nem jön már egy orvos. Hát igen, az orvos éppenséggel nem volt bent. Így szegény embert leültették a váróterembe.


Az ápolók, orvosok, nem több mintsem álszent bagázs. Akik most hogy bejött a vírus helyzet, sírnak hogy ők nem bírják a munkát. ( én láttam videókat, hogy egyébként korházakban bulizgatnak ) Szóval miről beszélünk? Nem akarnak aláírni semmit aminek nem látják a teljes tartalmát ? Fáj a munka ?

2021. márc. 20. 02:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!