Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális szavazók miért...

A liberális szavazók miért hagyják figyelmen kívül a kül- és biztonságpolitikai szakértők véleményét, akik már évek óta kongatják a vészharangot, hogy a globalista liberális politika nagyon ártalmas Magyarországnak és az átlag magyar embernek?

Figyelt kérdés

Pl. Nógrádi György


A globalista politika mellett viszont nem sorakoznak fel neves politikai szakértők.


2021. márc. 5. 15:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nógrádi egy nemzetközileg elismert egyetemi professzor, külföldön is keresett szakmai tanácsadó.


Ezek tények!


Vicces, hogy az itt írogató libsi fotelprolik mondják meg hogy ő kicsoda!


Kritikán aluliak vagytok!

2021. márc. 5. 20:08
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Jóvanakkor, mindenki hülye, csak te vagy a helikopter.
2021. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Ismered azt a viccet kérdező, amikor bemondják a rádióban hogy az autópályán egy őrült szembe halad a forgalommal, a sofőr pedig megjegyzi hogy "Mit egy, az összes!" :D


Én elhiszem hogy biztos voltak olyan politikusok akik kikérték Nógrádi tanácsát. Pl. Trump vagy Putyin lehet ilyen, hiszen Nógrádi pontosan azt mondja amit ők (és a szavazóik) hallani akarnak.


Amúgy vicces hogy a faluvégi suttyó birkapásztor aki retteg az eltérő emberektől és kultúráktól proliz másokat :D


Ha én proli vagyok akkor te meg redneck!

2021. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
11: olvasd el ezt: [link]
2021. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14


Nógrádi mindent tételesen cáfolt vagy megmagyarázott.

Üljön már le valaki vele szemtől szemben nyilvánosan megvitatni ezeket a vádakat és ne kiragadott mondatokkal igyekezzenek bemocskolni!


Amúgy vitatkozni sem mer leülni vele senki az ellenzékből mert csípőből ledarál bárkit.


Ő azt mondta hogy áll elébe a nyilvános vitának! Eddig senki sem vállalta!


Hátulról persze lehet mocskolódni, hogy megkérdeztek nemzetközileg elismert szakértőket róla... Azt már elfelejtette odaírni a cikk írója hogy kiket!?

2021. márc. 5. 21:02
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Rájöttem, a kérdező Nógrádi.
2021. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ha elfogytak az érveid jön a személyeskedés.


De Nógrádi nem állna szóba olyan pitiáner alakokkal, akik itt fikázzák és becsmérlik.

2021. márc. 5. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!