Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a Fideszesek akiket...

Azok a Fideszesek akiket megviselt a válság anyagilag, de nem kaptak semmi anyagi támogatást, azok Gyurcsányoztak kettőt és lenyugodtak?

Figyelt kérdés

Tehát azok a Fidesz szavazók vagy ex-Fidesz szavazók, akik csak birkaságból azok de nincsenek közel a tűzhöz, nem anyagilag kivételezettek, azok le tudták rendezni magukban pár Gyurcsányozással a dühöt és a stresszt?

Gyurcsány Ferenc a youtube videóján azt állítja, hogy már lassan fizetni kéne neki TB-t, mert rengeteg gyógyszert megspórol nekik:

https://www.youtube.com/watch?v=pYb3Tua4EFQ



2021. márc. 5. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsányoztam kettőt mérgemben oszt lenyugodtam
A Fideszt hibáztattam amiért anyagilag a padlóra kerültem, és egy fillérrel sem segítettek a válságban
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Megnyugtatta, hogy nincsenek migráncsok.
2021. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk közel a tűzhöz, nem vagyunk anyagilag kivételezettek és a férjemnek azért maradt meg ősszel az állása és azért van meg még most is mert az államtól KAPTUNK támogatást - a cég kapta, hogy ne küldje el az embereket. Egy ideig kevesebb volt a bére, most a home office miatt lehet hogy megint kevesebb lesz, de nagyon nem ugyanannyival lesz kevesebb a bevételünk, mintha már nem lenne munkája.
2021. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a beígért cégek 15-20%-a kapott támogatást, ahol valami Fidesz érdekeltség vagy vezetőség van. Tehát lehet, hogy ti nem vagytok közel a tűzhöz, de valaki a cégen belül vagy maga a cég biztosan. Mert a maradék 80-85% becsődölt cég egy fillért sem kapott, csak a kormányközeliek.
2021. márc. 5. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
2: Európa legnagyobb ÁFA Kulcsát fizetjük és a legtöbbet befizetők között vagyunk. Had ne essünk hasra, hogy cserébe ennyit ad az állam. És voltak ennek jóval bőkezűbben segítő államok is.
2021. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Az elvakult fidezs hívők narancsködben van az agya, vagy azért mert ennyi esze van, vagy mert álomvilágba ringatja magát


Mindent elhisznek amit a vezéreik mondanak

Ők már mint egy szekta müködnek

2021. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
🤝.
2021. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!