Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Gyurcsány...

Mit gondoltok Gyurcsány looserezéséről? Önkritika hiányban szenved esetleg?

Figyelt kérdés
Szerintem Orbán egy korrupt, tolvaj banda vezetője, DE Gyurcsány Ferenc játszotta Orbán kezére az országot 2/3-dal. Na most, ha szerinte Orbán looser, akkor Ő micsoda?! Vagy csak szerintem kicsit ellentmondás a kijelentése? Tükröt nem fogott a kezében, hogy önkritikát gyakoroljon.?! Ugyanolyan megalomán fsz, mint Orbán. Egyből kitiltott az oldaláról, ahogy oda mertem írni a véleményem. Biztos szr szembesülni azzal, hogy ezt az egész rendszert kb neki köszönhetjük.

2021. márc. 6. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Gyurcsány arcán vastag a bőr, teljesen gátlástalan és az önkritika szikrája sincs meg benne. Valószínűleg szociopata a csávó.
2021. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező

Te komolyan önkritikát vársz el attól az embertől aki az őszödi beszéde napvilágra kerülése meg hogy a saját állampolgáraira lövetett, még évekig maradt miniszterelnök?

Tényleg bármi hasonlót vársz attól aki úgy került 2006-ban kormányra hogy maga is elismerte a tettestársainak, hogy csak hazudtak reggel, éjjel meg este?

2021. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Teljes mértékben egyet kell értsek abban, hogy 0rbán egy hazug, korrupt, szélhámos ficsúr.
2021. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, ha mondjuk azt mondta volna Orbánról, hogy egy korrupt tolvaj, akkor az igaz. De looserezni GyF szájából kicsit kontraproduktív. Legalább az igazat mondaná, de ez is úgy hazudik, mint Orbán. Én azt várom, hogy a politikusok igazat mondjanak és ne hazudozzanak, meg ne ígéretekkel hülyítsék a népet. De úgy tűnik mind ilyen senkiházi fsz.
2021. márc. 6. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

#2!


Az önkritikájára jellemző, hogy a 2006-os eseményekért felelős rendőrfőnököt azonnal kitüntették.

2021. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!