Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2022-ben kormányváltás...

Ha 2022-ben kormányváltás lesz, a Fidesz propagandandistái (pesti tv, 888, m1, tv2, mandiner, stb) miből fognak élni?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy ha nincs további állami támogatás és reklámok, akkor ezek veszteséges médiumok, nem lesz miből fenntartani őket.

Marad a magyar nemzet, origo és hírtv, de a többi megy a levesbe.

Mi lesz ezzel a sok életképtelen szolgával, hol fognak dolgozni?



2021. márc. 6. 23:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem fog bukni a Fidesz. Egyszerűen azért mert a baloldal külföldi érdekeket szolgál, a globalista elitet, a Fidesz pedig ha nem is teljesen de nagyrészt magyar érdekeket.( ezért is támadják külföldön folyamatosan) A választóknak is ez a lényeg. A baloldal sem (csak) azért tette tönkre 8 évig az országot mert nem értenek hozzá, hanem ez volt az utasítás amit kaptak külföldről. A nép elszegényítése, kizsákmányolása, az elit hatalmának biztosítása.
2021. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
96%
21: már nem azért de az átlagnak szted mennyivel jobb az, hogy a hasznot nem viszi ki a gonosz multi hanem mondjuk vmelyik híres ner vállalkozó zsebében marad? Gondolom ezt érted külföldi érdekek alatt . Konkrétan teszek rá nagy ívben. Sőt, megkockàztatom, hogy a multinál jobb alkalmazottnak lenni. Eddig legalábbis nekem jobban bejött. És a krumpli osztáson kívül melyik intézkedéseivel támogatta a nagy Fidesz a népet? Mert sztem az intézkedések zömével a társadalom amúgy is gazdagabbik fele járt jól. 2010-es Fidesz szavazókérnt írom: jövőre bárkire rászavazok aki a legesélyesebb ezeket eltüntetni.
2021. márc. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
97%
És lemaradt : eddigi 2 választás során esélyt sem láttam a váltásra egy fordulós választás esetén. De jövőre egy az egy elleni felállásban sztem megtörténik. További hozadék, hogy a fiatalok közül is egyre több leendő szavazó kerül ki, akik között aztán tényleg gyenge a támogatottságuk. Nem hiába próbálkoznak most náluk a 25 év alatti kedvezményekkel. De hála isten őket nehezebb megvenni egy kiló krumplival.
2021. márc. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
95%
#21 szépen leírtad a baloldali fideszt, tényleg stimmel rájuk, kivéve az, hogy magyar érdekeket szolgál, hiszen mint tudjuk, szovjet(putyin), német autógyárak, törökök, és a párttagok saját érdekeit szolgálja. A vége amit írtál a baloldalról stimmel a fideszre.
2021. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!