Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha teljesen biztonságosak a...

Ha teljesen biztonságosak a koronavírus elleni oltások ahogy a politikusok állítják miért nem vállalják a gyártók a felelősséget a mellékhatásokért?

Figyelt kérdés

Tehát akkora bolondnak néznek a politikusok hogy muszáj aláírnom hogy minden felelősség engem vállal az oltás okozta károkért mert megértettem hogy kisérleti szer és beleegyezésemmel kisérleteznek rajtam.

Hát ez vicc ki az aki ebbe belemegy.

A gyártók immunitást kértek a kormányoktól és meg is kapták.



2021. márc. 7. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez az!Az évezred kérdése.Én sem értem.Ha annyira jó akkor lehetne vállalni a felelősséget,nem?👀👀
2021. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
xd
2021. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Én ugy tudom semmilyen gyogyszernél nem vállalják.
2021. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Na részben ezért nem oltatok.


Japánban pl a kormány vállalja a felelősséget. Itt meg nem. Szégyen hogy így akarják tukmálni.

2021. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Nézzük meg mi is az eddigi mellékhatás és milyen előfordulása van ezeknek?


Mesélj!

2021. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha annyira nincs veszélyük miért az oltottnak kell viselni minden következményt oltásbirka?

Ha annyira esélytelen a vakcina okozta kár akkor a gyártó és az állam vállalhatna kártérítést, úgyse lesz semmi igaz 5 ös?

2021. márc. 7. 10:53
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

5/


Nos a corona vírus esetében is beszélnek mindenféle hosszútávú szövődményről.Már az agylágyulástól kezdve a köröm feketedésen át kb. mindenfélét okoz.Olyanokat is amikről néhány hónappal ezelőtt még szó sem volt.

Ezeknek az új vakcináknak is lehetnek olyan hosszútávú mellékhatásai amik a rövid alkalmazási idő miatt még nem derültek ki.

2021. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Név szerint nem tudom felsorolni, hogy ki az aki ebbe belemegy, de Magyarországon egymillió körüli azok száma, akik belementek. Ugyanis, ennyien kapták meg az első oltást, amit - többek közt - az elfogadó nyilatkozat aláírása után adnak be. És várható, hogy sokkal többen is bele fognak menni.

Az állam csak a kötelező oltásoknál vállal felelősséget, ez nem az.

Elfogadhatatlannak tartod, így nem oltatod be magad; a te döntésed.

2021. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Egy dolog a vírus hatásairól beszélni és egy dolog az oltás hatásairól beszélni. Brain fog már más koronavirus szövődményeként is megjelent, nem csak a SARS cov 2 szövődménye. Ugye ez köztudott.


Az influenza is tud ilyet okozni. Aztán az influenza oltás mellékhatásai között és a corona vírusos oltások között hol szerepel ez, mint mellékhatás?


Csak azért fontos ez a kérdés, még akkor is, amikor teljesen új vírusról és oltásról van szó, aminek nem kell feltétlen, hogy köze legyen az eddigi oltásokhoz, mert az oltó anyag és a hordozó anyag nem okoz olyan tüneteket ebben az esetben sem, mint az, ami ellen olyannak.


A hosszútávú mellékhatásokat azért nehéz figyelembe venni, mert egyrészről nem lehet még hosszútávú mellékhatásról sem beszélni az idő rövidsége miatt, másrészt nem lehet kauzális okozatként egy faktort figyelembe venni egy emberi életben, ha hosszútávú hatásokról van szó.


Tehát. Megint ott tartunk, hogy egyetlen mellékhatást sem tudtok megemlíteni. A hosszútávút meg nem ismerheti senki. De implikálja ez azt, hogy fél év múlva, ha ismertebbek lesznek a mellékhatások, akkor tisztán fogjátok látni, miről van szó. Ekkor már nem lesz kifogás az ismeretlen mellékhatás. Amikor ez eljön - mert augusztusra el fog jönni, akkor lesz-e oltási szándékhoz való hozzáállásban változás részetekről?

2021. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Amíg 5öst lepontoztátok, azt érdemes észre venni, hogy a megértést segíti az, amit ott írtam. Ugye?


Nézzük meg 8as hozzászólást, tökéletesen leírja, hogy nem kötelező az oltás. Ajánlott. Kért. Jót tesz.

2021. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!