Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a 2022-es választáson nem...

Ha a 2022-es választáson nem történik kormányváltás, ti el fogjátok hagyni az országot?

Figyelt kérdés
Most lenne a itt a lehetőség, hogy történjen valami érdemi, ha most nem, akkor soha. Ha jövőre nem lesz kormányváltás, szerintetek hányan fognak külföldre húzni a megélhetési problémák miatt? Ti köztük lesztek?

2021. márc. 7. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Én biztosan maradok, nincsenek megélhetési problémáim.
2021. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 nemaRendőrség ***** válasza:
68%

Én sem megyek.

Nem is fogsz tudni elmenni innen, nem kellesz senkinek.

Nem vagy feka, és ha itthon nem tudsz megélni, miért hiszed hogy máshol igen?

Nekem volt pár hónapon mikor a fő és mellékállásom mellé még toltam egy magán projektet, meg önkénteskedtem is. Mindezt netto misi/hóért.

Mindezt a pandémia közepén mikor azért sírt mindenki hogy büdös a munka

2021. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ellenben ha ismét Gyurcsány jön, elgondolkozok rajta.
2021. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Semmiképp nem hagynám el, de azért szurkolok és teszek az újabb fideszes kétharmadért.
2021. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
El hát,megyek kiköltözni Észak koreába.
2021. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Ennek nincs köze a Kormányhoz. Itt mindenféleképpen nem lehet egyről a kettőre jutni (mivel nekem nincs saját lakásom, így albérletre elmenne a fizetésem nagy része). Ha lesz kormányváltás ha nem, ki fogok menni. Amúgy sem hiszek már ebben az országban.

Különben is, ha leváltják a kormányt akkor mi lesz? Ki lesz helyette? Gyúrcsány? Köszönöm, de akkor rohanni fogok innen.

2021. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha lesz kormányváltás akkor is megyünk , nem ettől függ mert már régóta tervezzük.
2021. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem, de takarodjanak a tolvajok!
2021. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Egészen biztos, hogy kormányváltás lesz, ha más nem, akkor az 5.-ik Orbán kormány váltja a 4.-iket.
2021. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Miért hagynám el? Most is jól élek és mivel folyamatosan fejlesztem a vállalkozásomat, 22-ben még ennél is jobban fogok.
2021. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!