Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kinyitnak az a baj, ha...

Ha kinyitnak az a baj, ha bezárnak az a baj. Üzletek, éttermek stb.. Emberek, mit akartok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Amikor bezárás van : oldják már fel végre a korlátozásokat, diktatúra van!

Amikor nyitás van: ez nagyon sok halált fog okozni.

Az emberek mit akarnak? - oltsak be azokat akik veszélyeztetettek, és tiltsák be azt a szót hogy koronavírus.

2021. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Én is nyitást akarok! Elég volt a cirkuszból.
2021. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Nyitást, azonnal.
2021. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Normális egészségügyet,teljes feloldást.4 szóval elintéztem.az oltóanyag meg majd jön,aki akar oltasson és kész.
2021. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Teljes nyitást és szabadságot. Egy nátha miatt minden korlátozás felesleges.
2021. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%
A nem túl józan többség kizárólag a saját rövidtávú, kisstílű céljaiért, játékszereiért habzik. Nincs remény arra, hogy megvilágosodjanak! Én a határozott, következetes fellépést preferálnám, de ebben a közegben, ilyen alapmentalitású emberek között élve erre nulla a gyakorlati esély!
2021. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
31%
Én azt akarom, hogy az összes oltáspártit deportálják egy szigetre, aztán oltogassák ott egymást halomra. Itthon meg térjen vissza a normális élet a normális emberekkel.
2021. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!