Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A konzultáció után szerintetek...

A konzultáció után szerintetek kinyitnak legalább részlegesen?

Figyelt kérdés

Középiskolákat, vendéglátó helyeket.

Ne veszekedjetek kommentbe, légyszi🙏


2021. febr. 11. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Részben lehet.Középiskolákat kétlem mert nagy a tömeg az osztálytermekben.Gondolom nem akarsz maszkban ülni 6-7 órát
2021. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem fognak semmit valószínű, mert azt mondták, ha elég nagy lesz az oltottság. Szerintem eddig csak hülyítették a népet a márciusi nyitással, de pl a tegnapi Áder nyilatkozat is már a hosszabbítás felvezetése lehet.
2021. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Persze!Nem úgy van az...
2021. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom hogy vagy a matekkal, de magyarország kormánya alapvetően naponta sok száz covid halottat termel ki.

A konzultáció csak duma. Tesókám. A lényeg az a napi 150-300 koporsó, amit manapság kitermel a vírus.

Érted-e ezt, vagy hülye vagy? Ez itt a kérdés.

2021. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem lesz drasztikus változás a megbetegedések számában akkor szerintem lesz nyitás valamilyen mértékben.
2021. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Így van!👍
2021. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De ha be is próbálnák adni, hogy a nép nem akar nyitást, hát ki hinné el? Az emberek 90%-ának már a töke tele van.

És én maszkban is mennék már suliba, nekem nem olyan jó buli ez érettségi előtt. (Tudom, van aki imádja ezt, de nem ez a téma)

2021. febr. 11. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Ismét nő a fertőzöttek/halottak száma, így már konzultációnak sincs értelme.
2021. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

édesem, csak a mentőautókra és a halottakra figyelj. A többi tényleg nem fontos. Ezt o1g mondta, és igaza van.

Naponta sok száz ember hal meg, te tuskóóóóóó

2021. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

A konzultáció csak szemfényvesztés. A tavalyi konzultációnak se volt semmi szerepe abban, hogy az ősszel hogyan alakult a védekezés.


Minden jel arra mutat, hogy nálunk is terjedni kezdett a brit eredetű mutáns. Az addig mindenhol, ahol megjelent, jelentős romlást okozott, nálunk se igazán várható másként.


Sok függ persze attól is, hogy az orosz és kínai vakcinát mennyire tudják lenyomni az emberek torkán, és azok mennyire hatékonyak úgy általában, és konkrétan az új mutációk ellen.

2021. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!