Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hordod a maszkot kültéren,...

Hordod a maszkot kültéren, illetve fogod hordani holnaptól, akkor is, ha nincs ember a közeledben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Természetesen hordom mindig kültéren is, mert hordani kell
Nem tudom, van-e értelme felvenni, ha senki sincs a közelben
67 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem fogom, eddig is kötelező volt itt nálunk, és eddig sem hordtam. Zárt térben elfogadom és használom is, mert ott van valamennyi értelme. De az üres utcán egy igaz felesleges látszatintézkedés, de a birka nép szó nélkül teljesíti, mert azt monták hogy köll.
2021. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert mindenhová kerékpárral megyek, mivel olyan kisebb városban lakom, ahol nincs tömegközlekedés, de minden olyan közel van, hogy autózni sem lenne értelme.
2021. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2: ma egy biciklizőn is láttam maszkot
2021. márc. 7. 16:56
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Én is láttam már, pedig itt eddig elő sincs írva. Aki úgy akarja, csinálja. Én addig nem fogom, amíg nem köteleznek.
2021. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Miért nincs olyan válaszlehetőség, ami egyértelműen kimondja, hogy "Nem."


Csak az a béna, "Nem tudom, hogy van-e értelme..."

Egyértelmű, hogy nincs értelme felvenni, ha nincsenek a közeledben.

2021. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nem fogom, és nem is érdekel.
2021. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván ha senki sincsen az utcán csak egy ember, akkor nincsen neki értelme. Viszont a magyar nép akkor se hordja, ha 20 fős tömeg zsúfolódik össze. Szóval oké, fölösleges bizonyos esetekben, viszont ha nem fölösleges, akkor hordja a magyar nép? Akkor se. Nyilván van aki igen, van aki nem, viszont én járok futni (sportolás közben nyilván nem hordom) és alig alig hord valaki. Pedig közel szoktak egymáshoz lenni az emberek nem ritkán.
2021. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy nem, sőt még a kijárási korlátozást is megszegem.😜
2021. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
hordja a farkam.csak azon nem áll jól.
2021. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Hordom, de nem azért, mert annyira rettegek ettől a naaaaagy gyilkos vírustól, hanem mert annyira rettegek a pénzbehajtó rendőrségtől és mert nincs éppen több százezrem adakozni nekik.


Biciklin viszont hideg időben én is szoktam hordani, mert addig sem a mínusz 5 fokos levegőt nyelem.

2021. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!