Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan ember igazából kevés...

Olyan ember igazából kevés van nálunk, akinek sem Orbán, sem pedig Gyurcsány egyformán nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
A választók egy jelentős része valóban nem bírja egyiket sem, de lehet, hogy a döntő pillanatban mégis leteszi valamelyik mellett a voksát, mert "igaz, hogy utálom, de!" Na ez a "de!" valójában kevés embernél nincs meg?
2021. márc. 4. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kevesen vannak, szerintem...
2021. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Az ellenzék nem egyenlő Gyurcsánnyal, amit a kormánymédia sulykol. Ő csak egy résztvevője, de vannak még jó páran ott.
2021. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

ez kajak olyan,mintha a fidesz arról akarna meggyőzni,hogy csak azért nézem a star warst mert c3po a kedvenc karakterem.

és akármit mondok, folyamatosan csak ezt tudná mondani,hogy pedig de,te c3po miatt nézed.

full hülye az ilyen, pont mint a fidesz ezzel a gyurcsányozással.

2021. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan, főleg az idősebbek, azt gondolják, hogy ez a 2 fő a létező összes politikusunk és mindenképp választani kell közülük. Ilyenkor jön a “mé, Gyurcsány jobb vót?” emelkedett stílusú visszaszólás. Nem, nem kell választani közülük, nyugodtan gondolhatja úgy az ember, hogy mindkettő hulladék.
2021. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Dobrevnek inkább az EU-ban vannak tervei.
2021. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lennének. Például én. Mindkettőt utálom, mint a szart.
2021. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akadnak azért!
2021. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy harmadik - vállalható - alternatíva nagyon sokan szivesen elzavarnák mind a kettőt.
2021. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!