Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok, hogy az...

Büszkék vagytok, hogy az Unio-ban Máltát leszámítva nálunk a legmagasabb az átoltottság?

Figyelt kérdés

Bár a kormányzás döcögős, és gyakran hagy nem kevés kívánnivalót maga után, azt kell, hogy mondjam, ezt jól csinálták.

Nem tétlenkedtek, gyorsan intézek orosz meg kínai vakcinát, aminek köszönhetően legalább ebben az elsők között vagyunk.



2021. márc. 7. 17:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem ez egy pozitítv dolog.
Ugyan mááá... Csak kamuznak, oszt alig van beoltva valaki.
Ez inkább negatívum, hogy az Uniós blablának nem tettek eleget, és a saját fejük után menve vakcinát intéztek. Milyen jogállamiság ez így?!
41 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%
Miért nincs "qrvára leszarom" opció?
2021. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Rothadó Narancs ***** válasza:
64%
Dettó, "Lesz@rom" opció.
2021. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Van olyan opció. Tovább görgetsz.
2021. márc. 7. 17:40
 4/42 anonim ***** válasza:
46%
Azért ez nem egésze így működik. Én fizetem a netet, te mászol be kéretlenül a számítógépembe. Senki nem hívott, akkor már kérdezz értelmesebben.
2021. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ha ezen múlik, kifizetem neked azt a pár percet. Dobok egy kis aprót ha feléd járok. :)
2021. márc. 7. 18:33
 6/42 anonim ***** válasza:
59%
Persze hogy büszke vagok rá, hisz mi vagyunk a legjobb birkák a karámban.
2021. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
6-os, ezt mire érted?
2021. márc. 7. 20:03
 8/42 anonim ***** válasza:
53%
#7: Arra hogy a birkák oltakoznak.
2021. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Ááá, szóval itt van a legtöbb birka, mert itt van beoltva a legtöbb ember.

Ezek szerint nem is tudod, hogy nálunk viszonylag alacsony az oltási hajlandóság, és nem azért állunk jobban, mert olyan sokan vállalkoznak rá, hanem mert több a vakcinánk. Más országokban hosszabb a sor, kevesebb a vakcina.


Azért érdekes, hogy szerinted birka, aki oltakozik. Szerintem csak szeretné, ha véget érne a korlátozósdi.

2021. márc. 7. 20:13
 10/42 anonim ***** válasza:
57%
A korlátozás azért nem ér véget, mert eltűrünk mindent. Ameddig hagyjuk, addig korlátozni fognak valamivel.
2021. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!