Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rettegünk, rettegünk - a...

Rettegünk, rettegünk - a 2022-től?

Figyelt kérdés

"Zaklatás: Jakab Péternek az egyik kisfia szólt, hogy a köztévések kamerázták az otthonukat"


[link]



2021. márc. 7. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Elég értelmetlen a kérdés. Most akkor ki is retteg?
2021. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
És ezen mi olyan nagy szám? Nap mint nap filmezik ennek vagy annak a politikusnak a házát.....a rettegés szót meg nem is értem ebben a kérdésben.
2021. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Mármint rettegünk, hogy konstruktív programmal nem tudtunk kiállni, mint ellenzék, ezért most mindenféle populista dolgot, meg hazugságot kell kitalálni, hogy talán legyen esélyünk? Akkor rettegünk.
2021. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

3

Mi a hazugság?

2021. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1-2-es!


Akitől rettegünk, azt kell lejáratni!

Bocs, hogy nehezen érthető kérdést tettem fel számotokra!

2021. márc. 7. 17:42
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
#5 Ja, hát ezen az alapon mindenki fél mindenkitől a mai politikában.
2021. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Az nem a köztévé volt hanem hőkamerával nézte az energiaügyi hivatal hogy hol rossz a ház szigetelése.
2021. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
78%

Leírom akkor a szituációt. Pártelnök vagyok, az egyik legnagyobb ellenzéki párt vezetője. Frakciónk van a parlamentben, ahol rendszeresen felszólalok és éles hanggal, akár személyeskedéssel és botránypolitizálással, de hangot adok a véleményemnek. Krumplit, száraztésztát viszek a miniszterelnöknek, sőt, bele is ülök a székébe, hogy lássa: én egy bátor, magabiztos és következetes ember vagyok, akivel nem lehet csak úgy packázni.

Kisfiam befut a szobámba:

- Apa, kamerázzák a házunkat valami bácsik.

- ÚRISTEN MEGJÖTT A ZORBÁN, LE AKAR SZÁMOLNI VELEM GYORSAN HÚZD BE A FÜGGÖNYÖKET, BÚJJUNK AZ ASZTAL ALÁ ÉS POSZTOLJUNK FACEBOOKRA!!!

2021. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as!


A humorizálást, vagy az ironizálást még egy kicsit gyakorolni kell!

De, megy ez majd neked!

2021. márc. 7. 17:54
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
4: a kérdésben kiírt állítólagos megfigyelés például az. Ennyi erővel lefotózok bárkit odakint és azt mondom Orbán embere?
2021. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!