Mackók kérdése:

Lombik a pesti Kaáliban, tapasztalatok? Első konzultáció előtt vagyunk, rettegünk.

Figyelt kérdés

Másfél éve próbálkozunk, sikertelenül. Vizsgálatok eredménye eddig: férjemnek kevés a spermaszáma (oligozoospermia). Ugyan az én kivizsgálásom még tart, de az andrológus azt mondta, hogy a 3M/ml csakis lombikra alkalmas, azon belül is ICSI.


Még nagyon kezdő vagyok ebben az egészben, rengeteg kérdés kavarog bennem. Ha valaki ugyanilyen cipőben járt, hálás lennék a tapasztalatokért.


November közepén megyünk a pesti Kaáliba, Dr Sajgó Attilához kaptunk időpontot. Vélemények róla esetleg?


Ha a férfinál van a "baj" akkor is csinálnak petevezető átjárhatósági vizsgálatot? És amúgy milyen vizsgálatok vannak a lombik előtt?


Amin túl vagyunk, vagy a napokban túl leszünk:


Spermaanalízis a férjemnél.


Nekem: rákszűrés, 3. és 21. napi hormonvizsgálat vérből, terheléses cukor is, emlő és hasi uh.



2018. szept. 21. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi is Sajgó dokihoz jártunk, férjemnél volt ugyanez a diagnózis. Normális doki, lehetett tőle kérdezni, mindennek elmondja a menetét. Elsőre sikerült a lombikunk nála, egy embriót ültetett vissza. Most megyünk vissza hozzá októberben, szeretnénk kistesót.

Sok sikert nektek😊

2018. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Paromnal 4 millió. Debrecenben a Kaaliban kellett atjarhatosagi ettől függetlenül, amit nem is értettem miért. Két sikertelen lombikon vagyunk túl, ennek már 3 eve, azóta nem voltunk, mert tavaly kis híján rament a kapcsolatunk erre a gyerektemara.


Akkor azt mondták a dokik, hogy ahil a ferfinel van gond ott a lombik sikeressege is kevesebb (amúgy is csak 20% esélye van, hogy sikerül) de vannak azért kivetelej, lásd az első hozzaszolot. Sok sikert!

2018. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Krizsa doktor Úrhoz jártunk 5 éve a pesti Kaalib,szintén a férjemnek volt nagyon alacsony és lassan mozgó a sperma ha. A 4. lombikunk sikerült. Kisfiam 4 éves múlt.
2018. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És még valami. Ne rettegjetek,nincs miért. A legjobb kezekben lesztek. Sokszor van csúszás,van hogy 1 órát is kell várni,de mindenki nagyon rendes és segítőkész. Na jó,egy - két morcos nővér van,de hol nincs.
2018. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nálam csináltak atjargatosagit a Sote-n úgy is,hogy a ferjemnel volt probléma. Szerencsére átjárható volt mindkét petevezetekem.Viszont máshol kiderült,hogy trombózis hajlamom van,ezért egész várandósság alatt szúrtam magamnak verhigítót.
2018. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Mi újság azóta veletek?
2022. júl. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!