Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Le az adók 75%-ával párt...

A Le az adók 75%-ával párt lehet az új meghatározó erő a magyar politikában?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10 akkor pont ez a te pártod. Kb beszüntetné az államot (najó nem teljesen), mindent a magánemberekre hagyna meg a vállalkozókra, az adók legtöbbjét eltörölné vagy "önkéntessé" tenné (értsd oda és annyit fizetsz amennyit akarsz), a maradék állam befolyását és hatalmát a minimumra csökkentené.

Talán csak a heti szavazás hiányzik.

2021. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Aha egy mérhetetlen támogatottságú pártról beszélünk konkrétan.


Ezt ebben a beszélgetésben említik is.

https://www.youtube.com/watch?v=fSX6FxcYkDw&t=123s

2021. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

11! Ne forgasd ki a szavam! Mindenki a fizuja %-át adózná, ezen belül az arányokat ő döntené el h mennyit pl kórházra, közútra...


Nem bonyolult, egyszerű!

2021. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpik. Kell végre egy olyan alternatíva, aki hagyja a demagóg szöveget és kiáll a piac, alacsony adók, alacsony állami újraelosztás mellett. Én nagyon drukkolok nekik.
2021. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

"Mindenki a fizuja %-át adózná, ezen belül az arányokat ő döntené el h mennyit pl kórházra, közútra"

Én nem olvastam a programot, de ha tényleg ezt mondják, akkor nagyon ostobák.

Van egy nagyon jelentős réteg az országban, aki kb. úgy gondolkodik, hogy "amit nem használok, azért nem akarok fizetni". Ebből kifolyólag pl. egészségügyre nagyon kevesen adnának, ami miatt fenntarthatatlan lenne.


Másrészt meg, ha igaz a nevük, akkor baromira rossz az, amit kínálnak. A jövőben a mesterséges intelligencia miatt sokan elvesztik majd a munkájukat, ha nem lesz egy erős, szociális kormány, akkor ott nagyon sokan fognak éhenhalni.

Egyszerűen amit kínálnak, az nem reális.

2021. márc. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem hiszem el, hogy itt mindenki csaló. Akkor se, ha így tűnik. Azt elhiszem, hogy nem értették.
2021. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy baromság. Ki talál már ki ilyet, hogy ne kelljen adót fizetni?
2021. márc. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!