Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar liberálisok miért...

A magyar liberálisok miért hiszik azt, hogy meghatározóak a magyar politikában?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert összeállnak az mszp-vel bevitetik magukat a parlamentbe és az 1%-ukkal azt képzelik van rájuk igény.
2017. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Ti rettegtek állandóan tőlünk, hogy "jaj a liberálisok beengedik a migránsok illegálisan!"
2017. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Minden politikai erőnek alaptermészete, hogy azt hiszi, hogy meghatározó a politikában. Ha nem hinné, abba is hagyná a politizálást.


Az jó kérdés, hogy a liberálisok miért hiszik azt, hogy súlyuknál (szavazók, szimpatizánsok száma, parlamenti mandátumaik száma, kormányzásban betöltött szerepe stb.) sokkal jobban meghatározóak a magyar politikában. Aki azt hiszi, ő tojta a spanyolviaszt, és ő fújja a passzátszelet, az mindenki másnál fontosabbnak, és az igazság letéteményesének hiszi magát.

2017. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Végül is Dk volt az első aki átvágta a határzárat. Tehát igen a liberálisok szivesen ránkszabadítanák a migránsokat. Kártékpny egy fajta ez a liberális
2017. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Azért mert nyomják őket nyugatról, csak igazából senkinek se kellenek. Az SZDSZ teljesen kivégezte őket..
2017. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Én nem hiszem. És akkor mi van? Csak az terjesztheti a véleményét, akinek megvan a legalább egymillió zombija? Akkor is le fogom írni, hogy szerintem mi az igazság és mi a helyes döntés, ha ezzel egyedül vagyok az országban. Akkor is, ha 1% ért velem egyet, akkor is ha 5%, akkor is ha 78%.
2017. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Tipikus esete annak, amikor a szar azt hiszi magáról, hogy csokipuding. :-)
2017. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
A nagynemzethyek miért hiszik azt, hogy Magyarország a legjelentősebb ország a világon és mindenki a Nagyszerű Magyarokkal van folyton elfoglalva?
2017. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Jelenleg nem meghatározóak és szerintem, nem is hiszik magukról ezt. Nem értem, miért hiszed azt, hogy ők ezt hiszik.
2017. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert a szélsőjobberek képtelenek a valóságról vitázni, muszáj nekik mindig szalmabábokat gyártani.
2017. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!