Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a hitelesebb Vona vagy...

Ki a hitelesebb Vona vagy Toroczkai?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 09:08
1 2
 11/12 Alex Fly ***** válasza:
0%

Vona ígéretéhez híven lemondott, amikor a választások eredménye nem az lett, amit szeretett volna.

Toroczkai ellenben jogtalanul maradt a Parlamentben, amikor megalakították a mihazánkot.

Szóval szerinted melyik?

2021. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11%
#11: Toroczkai nincs a parlamentben, de abban igazad van, hogy ő biztatta a Mi Hazánkba belépő jobbikosokat, hogy szegjék meg a Szent Koronára tett esküjüket. Bár jobboldali vagyok, majdnem mindenben egyet értek Toroczkai pártjával (és valószínűleg ez az egyetlen ok, amiért inkább a Fideszre szavazok mint rájuk), hogy a felszólítására a jobbikosok mind megtartották a mandátumukat. Szerintem az eskü kötelez, akkor is, ha az ellenségeidnek teszed, a Szent Koronára tett eskü pedig mindennél szentebb az igazi jobboldali számára. Akkor még a Jobbikra szavaztam, jelenleg abszolút nem képviselik az elveimet, soha többé nem fogok rájuk szavazni, gazemberek gyülekezete, de a Szent Koronára tett eskü kötelez.
2021. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!