Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy olyan törvényt,...

Támogatnál egy olyan törvényt, hogy csak panel lakásban lakhassanak a (magyar) politikusok, és csak kevés vagyonuk lehessen?

Figyelt kérdés

Tehát ne lehessen semmilyen politikusnak offshore cége például, csakis kizárólag átlátható. Az is maximum 10 millió forint.

Támogatnál ilyen mozgalmat?

Szerintem elkelne egy ilyen törvény, egy ilyen hosszú időkre visszamenő magyar politikai mélykorrupció után.



2021. márc. 8. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiss Péter (MSZP) egy újpesti panelban lakott. ...és menyivel hitelesebb baloldali volt, mint a szemlőhegyi milliárdos böszme... :)
2021. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fsms ***** válasza:
87%

Felesleges, ahogy most is megy ráíratják rokonokra, feleségére, gyerekekre.

Semmit nem oldana meg. Pont Viktor menne panelba a XII. kerületi házából. Szerintem viccelsz.

2021. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És csak wartburgot vezethetnek,amit aztán pálinkázva szerelhetnek az udvaron,miközben ordít a zene.
2021. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, szegény naiv gyermekem, azt hiszed ilyen amatőr politikusaink vannak? Ezt fél nap alatt kerülné ki mindegyik. Papíron most is koldus a miniszterelnökünk.
2021. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező

Megnézem ahogy mész országszerte és próbálod építeni a paneleket, de a rossebbnek sem kell mikor sokkal kevesebbért saját háza lehetne.

Te tényleg nem tudod hogy egy budapesti panel árából családi házat lehet venni már a budapesti agglomerációban is?

2021. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem csak Budapesten vannak panelok. Bírom mikor a pesti ember azt hiszi csak Budapest az egyetlen város, ahol panel lakások vannak,minehol máshol meg falu van,mi?


Amúgy igen, támogatnám, annyi fizetésük legyen mint pl a tanároknak. Hátha akkor nem lenne ekkora szakadék

2021. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Az nem érdekel, hogy hol laknak (és annyira rosszindulatú még én sem vagyok, hogy bárkit is panelbe kényszerítsek), de a fizetésüket a mindenkori minimálbérhez igazítanám, hogy kénytelenek legyenek mellette tisztességes munkát is vállalni; és komolyan ellenőriztetném a vagyonnyilatkozataikat, mert most azt írnak bele, amit akarnak, senkit sem érdekel, hogy igazak-e a megadott adatok.
2021. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!