Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a mondat első fele?

Mit jelent a mondat első fele?

Figyelt kérdés

“A családi kapcsolat alapja a házasság, illetve a szülő-gyermek viszony.”

Igen, Magyarország alaptörvényéből van a kiemelt mondat. És nem #acsaládazcsalád kampány miatt érdekel (szóval kérlek ne így álljatok hozzá), csak szimplán kiváncsi vagyok, hogy ti hogy értelmezitek azt, hogy “A családi kapcsolat alapja a házasság”?



2021. márc. 9. 00:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

"Ez kérlek a természet (!!!) rendje a társadalomra átültetve."

A természetben sokkal gyakoribb, hogy nem kötöd magadat egy egyedhez életed végéig, illetve nem is gondozza a legtöbb faj a kicsinyít, főleg nem olyan sokáig, mitn az emberek.

Ahogy a természetben bőven előfordul homoszexualitás, pedofília és nekrofília is.


Szóval nem, a házasságnak semmi köze a természetességhez, sőt elég természetellenes. Viszont pl. a homoszexualitás sokkal természetesebb a házasságnál.

2021. márc. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

Az természetes,hogy az emberek házakban élnek?, elpusztítják a környezetet körülöttük?

A vègtletekig kihasználják a termőföldet, olyan szinten,hogy konkrétan el fog sivatagosodni az egész Föld.Ez is természetes?

Komolyan neme értem miért olyan dolgokkal foglalkoznak a politikusok aminek semmi értelme, és a valódi problèmakat fèlre söprik.



A mai átlag èletkor se természetes, régen nem éltek ilyen sokáig az emberek 60-80èvig.

Akkor a mai nagyszülők se termèszetesek.

Csonka család se természetes, akkor ők meg se érdemlik a támogatást.


Árva gyerekek az árvaházban, álljatok már oda,és mondjátok meg nekik mennyire nem természetes az ő létezésük az állami gondozásban.

Pedig egy férfitől és nőtől származik.


A homoszexuális ember szerintetek a környezet hatására lett homoszexuális? Ahol nő és férfi alkotja a szülőt? Nem. Bár én nem vagyok homo, de azt biztosan tudom, nem azért lesz valaki homoszexuális mert ezt látta a környezetében.

Sok tanulmány , kísérlet áll e mögött az állítás mögött. Bebizonyították,nem a környezet befolyásolja a szexuális orientáltságot .

2021. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

Amit elértek az országban jelenleg az annyi,hogy még jobban kirekesztőbbek lettek az emberek.

Eddig is azok voltak,de mostmár még jobban.

Legközelebb mi lesz a következő törvény javaslat? Kötelező karszalagot tesznek arra aki más?

2021. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!