Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor Úr melyik vakciná...

Orbán Viktor Úr melyik vakcinát kapta?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 20:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%

#5, #11-nek:


Úgy tudtam ideböfögni, kedves alulinformált "barátom", hogy maga a kérdés eleve Gyurcsány azon kijelentésére alapozódik, miszerint O1G-t nem kínaival oltották.


Javaslom hogy olvass gyakrabban.

2021. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Ismét #5, ismét #11-nek:


Egyébként sikerült le-"fidesz troll"-oznod egy szinte hivatásos, DK-s trollt. XD


Gratulálok.

2021. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Mint tudjuk, ő a magyar Csák Norris, így az összesből kapott.
2021. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Én is azt mondtam !

És még sokan mások !

Erről nem is hallottam,hogy gyurcsány mondta !

Csak mi ismerjük a trükkös fickót,és nen adunk a látszatra !

Nem kell ehhez gyurcsány,migráns,brüsszel,soros....

2021. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

#12 vagyok:


[link]

2021. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Fúziós pacalos Nemzeti Vakcinát Dr. Németh Szilárd István Mihály Úr által kifejlesztve! Sajnos mellékhatásként kezd hasonlítani a vakcina megalkotójára.
2021. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Senafarm állítólag.
2021. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%
Szénafarm ?
2021. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Kínait , a vakcinák legyengített vagy leölt vírust tartalmaznak , amit a fehérvérsejtek elfognak , analizálják őket, megállapítja hogy rossz és elmenti az immunrendszer hogy amikor legközelebb egy élő vírus bejut a szervezetedbe felismerjék és elpusztítsák fehérvérsejtek, mielőtt az kárt tehetne a szervezetbe ... pont emiatt fölösleges félni bármilyen vakcinától , mert ami vakcináról megállpítják hogy jo az nem tud benned kár tenni ... Ergo tök mindegy hogy kínai orosz vagy amcsi ... Mert nincs lényegi különbség a tartalmába , max hatékonyságában ...


Az egyetlen baj a vakcinákal az a ritka 1 a talan 100 ezerből arányú allergiás reakcio a vakcinákat közvetítő amúgy teljesen ártalmatlan anyagra ...sokkal kevésbé veszélyesebb mint rengetge más dolog ami allergiát válthat ki ... Van aki allergiás a mogyoróra és bele is hallhat az evésébe , attól még mindenki más gondnélkül fogyaszthatja és fogyasztja is ...


Nincs semmi értelme úgy csinálni mint ha beoltanák kínaival miközbe nem, mert kb egyenértékű lenne azzal hogy mintha gyenge pálinkát inna de közbe csak víz van a pohárba ... Kb ugyan annyi értelme van, az az semmi ...

2021. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Pfizert kaptak a vezetők, az a legbiztonságosabb.

Egy ország vezetője ebben nem szórakozhat.

2021. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!