Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire emlékszel a Gyurcsány-kor...

Mire emlékszel a Gyurcsány-korszakból? A jó és rossz dogokat is leírhatod.

Figyelt kérdés
Ami tény, hogy 2004. szeptember 29- 2009. április 14 között Magyarország miniszerelnökét úgy hívták hogy Gyurcsány Ferenc. Mi az ami megmaradt ebből a korszakból? Nem arra vagyok kíváncsi hogy most mit írnak róla, hanem a Te személyes tapasztalatodra.

#Gyurcsány Ferenc #Gyurcsdány-korszak
2021. márc. 10. 06:46
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A válság magyarországi hatása miatt én nem menteném fel. A lengyel még növekedni is tudott.
2021. ápr. 18. 17:45
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A világgazdasági válság 2008-ban kezdődött. Nálunk két évvel előtte már csődközeli helyzetbe került az ország. 2006-ban kezdődtek a megszorítások, leépítések, stb.
2021. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó! Ez nem teljesen így van azért. Attól hogy 2008-as válságnak hívják már lehetett előtte is érezni a hatását. Amerikában lakó rokonaim már 2005/2006-ban mondták hogy kint nagy baj van. Ettől függetlenül nem védem Gyurcsányt, mert nem ért egy rakat 💩t se igazából, ahogy most Orbán sem 😃
2021. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

#23


Nekem a Miamiban élő öcsém csak 2008-ban kezdett panaszkodni, addig jól ment a biznisz.

Igaz az ingatlanpiacon 2006 végén már érezhető volt az USA-ban is, hogy valami nincs rendben.

Azonban a kezdetben csak amerikai, helyi ingatlanpiaci, pénzügyi válság csak 2008 második felében vált világválsággá.

2006-ban Európában néhány ország került csődközelbe (Görögország, Magyarország, Portugália).

2021. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én mondjuk visszamennék, legalábbis venni két lakótelepi lakást (persze a mai pénzemmel a zsebemben).


Én akkor is vállalkozó voltam, sosem vártam senki segítségére, így kB ugyanolyan jó volt akkor is.


Talan a deviza hitelezést említeném, ami megbocsáthatatlan, bár ahogy nézem, Lengyelországban ugyanez történt.

2021. máj. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos lopás, hazudozás, az ország valódi vezetésének a hiánya és a 2006-os események.
2021. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim gyalázatos fizetésére, arra, hogy a vérkommunista gyurcsányista öreg igazgató kirúgta azokat a gimiből, akik a kisvárosi békés tüntetésen részt vettek, a MÁV szétrúgására, a rendőrterror képeire
2021. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=auf55j8PhhI

Ez mindent elárul, ezek a tények.

2021. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Mire emlékszem? Vizitdíj. Az ország gazdasági állapotáról hazudozás, majd ezzel újraválasztás. Egy zártkörű pártgyűlés a választás után ahol Gyurcsány erről beszélt. Az emberek erről semmit se tudtak 4-5 hónappal későbbig amikor is kiszivárgott a titokban készült hangfelvétel. Hónapokon át magyarázkodás: "eddig hazudtunk, de mostantól nem fogunk". Hát persze. 1956 50.(!) évfordulóján elszabadult a pokol Budapesten. Gyurcsányék parancsára a rendőrök elkezdték a szemkilövetést. Középiskolás voltam egy vidéki városban és MINDENKI erről beszélt. Ilyet még nem láttunk. Azóta is csak tavaly Amerikában.
2021. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!