Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak van még...

Magyarországnak van még jövője? Vagy itt már nem érdemes gondolkozni semmiben.

Figyelt kérdés

A gazdaság a romokban, a munkaerőpiac fos, több mint fél milla munkanélküli. Az ország keményen eladósodva 30 évre. Polgárháború veszély van Orbán ámokfutása, a szar Eü és a korlátozások miatt. A magyar gyerekek száma évről évre csökken, helyettük mindenhol növekszik a romák aránya. De a propaganda ellenére minden bevándorlónak örülünk (néger, arab, ázsiai) aki nem Nyugatot választja. (Legalábbis Orbán örül és nevetve engedi be akik "szépen kopogtatnak").

Románia már mindenben lehagyott minket, de egy főre jutó vásárlóerőben már bizony Bulgária is. Mondhatjuk, hogy az EU legalja vagyunk, akik ellen a 7-es cikkely eljárás van.

Miért érdemes ebben az országban maradni?



2021. márc. 10. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Igen ,van Budapesten simán meg lehet keresni nettó 3-400 ezreket.

Én még Budapesten nem láttam szegény embert.

2021. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Én meg vidéken is ritkán látok. De legalább a kedves kérdező okádott egy jót
2021. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
A cigányok aránya Bulgáriában,Romániában nagyobb.
2021. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Felőlem Oroszországba is mehetsz, Putin tárt karokkal vár.
2021. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Lenne,ha nem a fideszt/mszp-t választanák meg folyamatosan.De így ebben a formában nincs,itt nem érdemes hosszú távra tervezni.
2021. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Aki úgy gondolja hogy nem érdemes maradni az már mehet is.
2021. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Az iparban végzek hatósági vizsgálatokat.

A cégek többsége alig érez valamit a válságból.


A vendéglátás értelemszerűen a padlón van, de aki munka nélküli lett azt felszívta az ipar munkaerő hiánya.


Tudom, hogy senki sem ver pofán azért mert ilyen hülyeségeket írogatsz, de azért még sem kéne...

2021. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

Azért ennyire nem drasztikus a helyzet, mi magyarok képesek vagyunk felnagyítani a dolgokat. Amíg kijön érted a mentő, tiszta víz folyik a csapból és nem kell 10 évesen 3 gyereket szülnöd egy 60 éves palinak, mint néhány országban, addig élhető a dolog.

Ettől függetlenül visszafele haladunk, egyre kevesebb jogunk van (lásd: melegek, abortusz, örökbefogadás). Szerintem a jövőben nem várható fejlődés, mert kormányunk egyet lép előre, kettőt hátra, így én azt mondanám ha van hozzá lelkierőd és nem kötődsz úgy az országhoz mint én, akkor irány külföld.

2021. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%

Én fiatal vagyok még (idén érettségizem) de maradni fogok és el fogom zavarni a kizsákmányoló parazitákat.


Ezért szeretnék majd politikus lenni.

2021. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 árokpart ***** válasza:
40%
1-es 2-es Jó nektek!
2021. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!