Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy jövőre a Jobbik nyer majd és, hogy ennek hatására Orbánék nem fogják bevezetni azt, hogy akik oltakoznak előnyben részesüljenek?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy Jakab Péter eléggé keményen megmondta Orbánéknak az egyik videójában. Remélem, hogy lesz most esze az embereknek jövőre és a Jobbikra szavaznak. Akkor is ha nem koteleznek az oltakozasra semmilyen módon sem. De eleve is mivel a Fidesz már túl hosszú ideje nyomja az arcunkba a hazugságokat. Ezért is kéne más, aki nem a DK, nem MSZP, nem momentum. Mivel a legutolsó eleve a Fidesznek nyal!

2021. márc. 10. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Semmi felejtsd el.
Ha lesz oltási papír esélyes.
Tutti a Jobbik fog nyerni.
48 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Te az utóbbi egy évet barlangban töltötted?
2021. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Haver, ha a Jobbikra szavazol, azzal egyúttal a DK-ra is szavazol, az MSZP-re is, meg a Momentumra is, mert egyesülnek a '22-es választásra. Jó reggelt!
2021. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Jobbiknak írják, de már 3 éve Balliknak ejtik.


" Remélem, hogy lesz most esze az embereknek jövőre és a Jobbikra szavaznak."

Ebben a mondatodban vagy egy nagyon komoly logikai hiba.

2021. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ugye tudod, hogy a Jobbik Jobbikként nem indul? Így esélye a győzelemre nulla
2021. márc. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
A jobbiknak befellegzett! Önállóan 100 év múlva sem fog nyerni.
2021. márc. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

A Jobbikról most már nem tudjuk, hogy nem- e DK, esetleg Momentum, netán LMP, vagy Párbeszéd, esetleg MSZP...

Katyvasz haver, katyvasz!!

A Jobbik ideológiája melyik másik hulladék párttal egyezik??? Ja,hogy az mindegy!!!

2021. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Én bárkire leszavazok aki oltási papír ellenes. De azért azt el kéne kerülni hogy az ilyen szavazatok megosztva legyenek. Csak egységben tudjuk legyőzni az oltáspárti diktatúrát.
2021. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Csak a Mi Hazánk
2021. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Sziasztok! Én is le vagyok maradva, vagy csak nagyon friss az infó.... Mi az, hogy Orbán kivételezne az oltottakkal? Tudom, hogy volt erről szó.. De ez pontosan milyen kiváltságokat jelent? Erről van valami konkrétum?
2021. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
#9 Ők mehetnek Lölőke bulijába Egerszalókra Húsvét után.
2021. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!