Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy jövőre a Jobbik nyer majd és, hogy ennek hatására Orbánék nem fogják bevezetni azt, hogy akik oltakoznak előnyben részesüljenek?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy Jakab Péter eléggé keményen megmondta Orbánéknak az egyik videójában. Remélem, hogy lesz most esze az embereknek jövőre és a Jobbikra szavaznak. Akkor is ha nem koteleznek az oltakozasra semmilyen módon sem. De eleve is mivel a Fidesz már túl hosszú ideje nyomja az arcunkba a hazugságokat. Ezért is kéne más, aki nem a DK, nem MSZP, nem momentum. Mivel a legutolsó eleve a Fidesznek nyal!

2021. márc. 10. 23:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én pont Egerszalókon lakok :D!
2021. márc. 11. 20:09
 12/16 anonim ***** válasza:
6%

#11 Na akkor ótassad magad befelé aztán go a Hunguestbe :D


[link]

2021. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
62%

Aki nem oltatja be magát irattasank vele alá egy nyilatkozatot hogy ha beteg lesz a kórházi kezelése költségeit ő fizeti.

Élmény lesz neki bekatéterezve lélegeztető gép csövével a torkában meztelenül eltava lenni

2021. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14%
100% hogy a Fidesz kormány most nem lesz befutó. Azért Orbán sem olyan hülye hogy válság idején választásokat akarjon nyerni.
2021. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha a Jobbik Vona Gaborral nem nyert, nem fog Jakab Peterrel sem. Reszemrol hajra Mi Hazank.
2021. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%

Egerszalók? Ott pedig nem nagyon vannak barlangok!

Én meg egri vagyok.

2021. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!