Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma 8312 az új fertőzöttek...

Ma 8312 az új fertőzöttek száma. Mikor lesz nyitás ezután?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 10:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
25%
Ha át leszünk oltva, ennyi.
2021. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
xd
2021. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Andizsuzsi ***** válasza:
19%
Attól függ, milyen ütemben halad az átoltás. Én személy szerint támogattam volna az oltottak pozitív diszkriminációját, talán ösztönzően hatott volna azokra, akik nem oltásellenesek csak bizonytalanok.
2021. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
27%
Majd ha fellázadunk, addig soha. Ha mindenki beoltatná magát, akkor azt találnák ki a covidiktatúra fenntartása érdekében, hogy olyan variáns terjed, amire nem hatnak a vakcinák.
2021. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%
Idén ne várj ilyesmit. Az embereket - különösen a vállalkozókat - bele kell hajszolni abba, hogy a legvégsőbb tartalékaikat is feléljék, így Orbán és bandája minden vállalkozást fel tud majd vásárolni!
2021. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
81%
2089. Szeptember 32.
2021. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
67%
13-as: Hát én fogorvos vagyok, az orvosi egyetemen mi még úgy tanultuk, hogy egy védőoltást sosem szabad egy járvány kellős közepén beadni.Nem halottam róla, hogy azóta változott volna a tudományos álláspont. (éppen ezért van az oltás is az influenza ellen az ősszel és nem januárban)
2021. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
9%

#17 A kapott információt jó lenne értelmezni is.

Az oltás alapvetően megelőzés, normális esetben nyilván idiótaság lenne megvárni vele az influenza járványt, előtte oltunk és kész.


Viszont ez a járvány váratlanul érte a világot, nem is volt oltás.

Azzal, hogy most oltanak - függetlenül attól, hogy épp tombol ez a szar - életeket mentenek.


Nem nem szabad oltani egy járvány közepén, hanem amennyiben tudjuk, hogy jön, akkor előtte ajánlott, ennyi.

2021. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
90%
Hát utolsÒ. az egyik ismerösömnek beadták az oltást, és utánna az intezívra került, mind utólag kdierült, már fertözltt volt és úgy kaptameg az oltást, és a teszt meg negatívat jelzett. Szóval ennyire megbízhatóak a tezstek. Szóval nem vagyok benne biztos, hogy ´ ´eleteket ment, mert pl az említet ismrösöm, ha nem kapja meg az oltást nagy valószinüséggel tünetmentesen vagy minimális tünetkkel átveszeli a coronát, így megmár egy hete az intezíven van.
2021. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
10%
Nem mondom, hogy ilyen szar dolgok nem történnek meg, de ebben az esetben nem az egyéni tapasztalatok számítanak, hanem pl hogy most is majdnem 1000 ember van lélegeztetőn, ami egy marha nagy szám.
2021. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!