Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma 8312 az új fertőzöttek...

Ma 8312 az új fertőzöttek száma. Mikor lesz nyitás ezután?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 10:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
21%
17: Hát nem véletlenül mondják azt, hogy "fogász, jogász nem doktor", úgy látom :D
2021. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
68%

20-as: Az egész onna indul, hogy coronavírusus beteget nem is kéne lelegezetetögépre rakni, mert nemhogy nem, segít, hanem egyenesen ront az állapotukon.

Forrás: [link]

2021. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
66%
22: Mármint nem mindet.
2021. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
69%

Az alábbi virológusok és belkgyógyászok nem értenek egyet e lazárások eme formájával, illetve az oltási stratégiávaL.

Dr.Hendrik Streeck professzor, a Bóni Egyetem Virológia és Aids kutatáskutás közponzkának vezetöje. Szerinte ez a fajta lezárás egyáltalán nem szorítja a vissza a vírußst, szerinte elég lenne a rizikócsoprtra kidolgozni egy preventatív programit. múlt héten jelent meg a könyve az lemult egy év koronavírus kutatásairól és ott részletezi szerinte a szükséges lépéseket.


[link]


[link]


Dr. Matthias Schrappe belgyógyász, a Kölni Egyetem orvosi karának oktatóta Szerinte a Lockdwonnal nem lehet a vírus terjedését megakadályozni, söt még a mutációk kialkula´sát segíti.


[link]


Dr. Detlev Külger: nyugalmazott föorvos, korábban az egyik berlini kórházvirológusaként vezette a fertözö osztályt Szerinte a mutációk nem veszélyesebbek, mint a vírus elsö ismert változati ez csupán politikusok fullyák, a lockdwon csak nagyon minimális mértékben lassítota járvány terjedését, de ha figyelme vesszük a psycholgiai hata´sokat többet ártott, mint használ, szerinte is abba kéne hagyni a lezárások ebben a formában.


[link]

2021. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Ideje lenne már megnyitni az éttermeket, színházakat?
2021. márc. 11. 19:47
 26/35 anonim ***** válasza:
62%
Be se kellett volna zárni semmit. Ahol nem tették, ott már azt sem tudják, mi az a koronavírus.
2021. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos nem afelé haladunk. Az 1. hullámban napi 100 megbetegedés volt.

Aztán a 2. hullámban kötelező lett a maszkhasználat a munkahelyeken, boltokban. Ekkorra lett a napi esetszám napi 1000 megbetegedés.

3. hullám dupla maszk ajánlatos, közterületen is. Most a napi esetszám 8000.

A 4. hullámra az várható, hogy otthon is kötelező lesz a maszkhasználat és mindenki beteg lesz.

2021. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
66%

A fene egye már meg ezeket a rohadt számokat!


Napokig nem olvastam semmit is tök nyugodt vagyok... (ezt is gyorsan kiverem a fejemből)

2021. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan nem tudom mit szív az, aki szerint a maszktól lesz bárki is beteg.
2021. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
58%
#29 azt hiszik hogy a 😷 terjeszti a legionellát
2021. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!