Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok budapesti miért beszél...

Sok budapesti miért beszél olyan lenézően a magyar vidékről, mintha Pest minimum egy Bécs színvonalon lenne, ő pedig egy osztrák értelmiségivel lenne egyenértékű?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 22:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Sokadik generációs budapesti vagyok de eddig budapestitől még nem hallottam, hogy lenézően beszélt volna a vidékiekről. Ellenben "pestitől", értsd vidékről Budapestre költözöttől, annál inkább.
2021. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
15%

#5 tipikus vidéki logika: "mi etetjük az országot" pedig csak német fosokat szerelnek össze, wellnesst biztosítanak, 1-2 jelentéktelenebb idény élelmet termelnek. A többi kaja (IS) importból jön, nem 1766-van, a "birodalom éléskamrája" 😁


Na meg vidéken sokan szavaznak a rákos daganatra, a fideszre. Aki a fideszre szavaz, azt nem lehet nem lenézni.

2021. márc. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

"Na meg vidéken sokan szavaznak a rákos daganatra, a fideszre. Aki a fideszre szavaz, azt nem lehet nem lenézni."


Hát még akkor azokat mennyire nem akik a napközis-kinézetű karigerire! De legalább kaptatok biciklisávokat. Örvendezzetek neki! Bár demszkáy-elvtárs sem volt semmi.

2021. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Vidéki vagyok alapvetően,min. 25 éve élek pesten ,soha senkitől nem hallottam ilyeneket (se az irányomba ,se általánosan beszélni így a vidékiekről) . Igazság szerint én csak ezen az oldalon találkozok ezzel a problémával ,biztos túl normális emberek közt élek :D
2021. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
41%
Én sem hallottam még senkit, hogy lenézné a vidéket és a videkieket. Maximum tényleg a ballibek nézik le. Akik azt hiszik ők az értelmiségi réteg. Miközben nagyon nem. Még a józan eszük is hiányzik sokszor.
2021. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

"Na meg vidéken sokan szavaznak a rákos daganatra, a fideszre. Aki a fideszre szavaz, azt nem lehet nem lenézni."


Erről szól a demokrácia, hogy mindenki oda szavaz, ahová akar. És ezt nem egy ellenzéki fogja eldönteni. Ha nem tetszik, akkor Korea északi fele a te demokráciád, húzz el oda.

2021. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

#16 attól még csak alja ember szavaz a fideszre, erkölcsileg és/vagy értelmileg. Lenézem.


Ki mondta, hogy ne oda szavazzon ahova akar? Ez hogy jutott eszedbe?

Ja igen, mert a ti mindig "bezzeg kelet", ott ilyenek a "demokráciák" :)

2021. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
63%

17

Ha neked ennyire szájhabzást és gyermeki sértődést okoz mert valaki a Fideszre szavaz, akkor tényleg Korea a te hazád. Pont te vagy a példája annak, hogy milyen az amikor valakiben megnyilvánul a szélsőséges demokrácia ellenesség. Sajnálom, ezt már nem magyarázod ki.

2021. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%

"#16 attól még csak alja ember szavaz a fideszre, erkölcsileg és/vagy értelmileg. Lenézem."


Nektek ott van az Apró-família, gyurcsótány és dobrevá képviseletében. Na akik ezekre szavaznak.......

2021. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
35%

#18 Miért vagy ilyen tudatlan, hogy antidemokratának állítod be azokat, akik véleményt mondanak?


Ugyanis a demokrácia lényege a szólás és véleményszabadság. Így én szabadon lenézhetem, és degenerált kártékony létformának nevezhetem a fideszeseket, mert ez a demokratikus jogom. Ez van "elvtárs", tanulnod kellene a demokráciáról, akkor talán nem lennél annyira ellene.


#19 igen, akik erre szavaznak, pl ti a 2000-es években, amikor a beteg "ideológiátok" a komcsiság zászlóvivőinek ezeket gondoltátok, acsak ztán átvette a stafétát a fidesz, és álltatok oda...

2021. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!