Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok budapesti miért beszél...

Sok budapesti miért beszél olyan lenézően a magyar vidékről, mintha Pest minimum egy Bécs színvonalon lenne, ő pedig egy osztrák értelmiségivel lenne egyenértékű?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 22:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%

"#19 igen, akik erre szavaznak, pl ti a 2000-es években, amikor a beteg "ideológiátok" a komcsiság zászlóvivőinek ezeket gondoltátok, acsak ztán átvette a stafétát a fidesz, és álltatok oda..."


Arra éppen ti, belpesti prolik szavaztok, és most jelenkorban. 🙂

2021. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21 nem szavaztam akkor sem, és most sem, hiszen nem vagyok az elvtársad. Proli sem vagyok (vagy a szoftverfejlesztő az? Na meg amúgy is, budapest környékén már nem nagyon vannak gyárak, így a proliknak nem nagyon lenne munka). Na meg belpesti sem, sőt külpesti sem :) belpestet meghagyom azoknak, akik szerint a gangos szeméttelepek "szépek" :)
2021. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%

20

Akkor neked mint nagyon demokratának főleg tudnod kell, hogy a szabad vélemény csak addig terjed ameddig másokat nem sértesz meg vele. Te megsértettél mindig valakit minden hozzászólásoddal. Kínosabb már nem is lehetsz.

2021. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23 nem "elvtárs" ez hazugság, nincs ilyen, max a szélsőséges "safe space" "szélsőliberális" mozgalmakban, ami nem demokrata.

Különben a filmeket, sorozatokat, vitákat, minden írott, és mondott olgot be kellene tiltani, hisz valakit mindegyik sért.

"Elvtárs"! Nem kellene ilyen marhaságokat összehordania olyanról, amihez nem ért (demokrácia pl ) persze áhított rendszerében tényleg jött a fekete autó, ha nem volt megfelelő a vélemény valamiről, de az csak névleg volt demokrata.


Örömömre szolgál az emberiség, a magyarság ellenségeit megsérteni, ami teljesen demokratikus. Fizikailag sérteni már nem demokratikus, de azt én nem akarom, hisz azért már felelősségre is lehetne vonni!


Kérem a házmester elvtársakat, jelentsenek fel a rendőrségen, ha demokráciában nem szabad véleményt mondani akár az "elvtársakról"! 🙃

2021. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24

Te össze-vissza beszélsz. Az általad leírtak szerint te egy szélsőséges vagy. Mit kell ezt túlmagyaráznod? Na szép napot.

2021. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!