Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Budapesten világon mért 251 nagyvárosból 239. helyen van egészségügy szempontjából? A Fidesz magasra tette a lécet?

Figyelt kérdés

[link]

Számtalan harmadik világbeli nagyvárosban sokkal-sokkal jobb az egészségügyi ellátás mint Budapesten. Ez most meg is látszik, mivel már embereket hagynak meghalni a kapacitáshiány miatt. Az meg hogy milyen körülmények között "ápolják" őket, az talán még a magas halálozási arányt is indokolja. Olyan ordenáré afrikai körülmények között, nekem sem lenne túl sok lelki erőm küzdeni az életért... a halál nem is tűnik olyan rossz opciónak ha a magyar egészségügybe kerülsz.

Köszönjük szépen Orbán Viktornak a csodálatos 11 éves munkásságát? Remek volt Viki?



2021. márc. 13. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Köszönjük szépen Orbán Viktornak a munkásságát!
Gyurcsány Ferenc és az öszödi beszéd miatt tartunk itt ahol
Kit érdekel az egészségügy?
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lista nem az egészségügyet veszi számban, ahnem az éleminöséget. Amugy BP a 169. megölezi pl Athént vagy Szöült,Rómát, kb közeü´mezönyben van, de ez lista egy ökörseg.

Persze,Zágrábban meg Bronoban jobb lenen az életminöség, mint Stockholmban vagy Singaporban, vagy Rómában rosszabb az életminöség mint Ankarában.

Na persze

2021. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fsms ***** válasza:
61%

Ha rá rászűrsz a “heath care” indexre, akkor 238. Budapest. Kérdező szerintem elszámoltad minimálisan, bár ez érdemben a képet nem változtatja.

Baloldalon nyíl, és adja a sorrendet.

Egyébként ahogy a Fidesz intézi, hamarosan tök utolsók leszünk rövid időn belül.

2021. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A Numbeo egy a felhasználók által szerkesztett lista.


Egyébként, mivel nem tudtad jól linkelni, jelenlegi formájában az derül ki ebből, hogy Budapesten jobb az életminőség, mint Szöulban, Athénban, Párizsban, Milánóban, Rómában vagy Hongkongban. :D

2021. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Meg néztem az ege´szségügyi listát az is nagy ökörség:

Persze Romániában job lenne az egeszségügyi ellátas , mint Genfben, vagy Szingapurban rosszabb lenen az egeszsegügyi ellátás, minz Indiában. vagy Cape-Town Dél-Afrikábanjob lenen az eg´szse´gyi ellátás, mint Berlinben vagy Amszterdamben

Ez hüleseg

2021. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
42%
Úgy látom a balosoknak mindig sikerül olyan statisztikákat találni, amiben szándékosan lejáratják a országot, alaptalanul.
2021. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fsms ***** válasza:
73%

5# balesetet szenvedtem eltört a kulcscsontom, bordám, kiugrott a vállam. Nem kellemes. 12 órát vártam ellátásra a honvéd kórházban, amikor megkérdeztem mire számíthatok azt mondtak többen 15 órája várnak.

Remelem hamarosan megtapasztalom, hogy hogyan megy akkor megérted miről szól a kérdés.

Még egy jó sztori. A könyökömre kellett sugárterápia. Az Uzsoki volt pár éve ahol egyáltalán működő eszköz volt. Februárban jelentkeztem be mire mondja a diszpécser, hogy januárra van hely, mondom az most volt. Mire persze persze, csak jövő januárra gondolt.


Szóval pont az ilyen emberek miatt áll itt az ország.

Biztos vagyok benne, esetem nem egyedi.

2021. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
6-os sajnàlom ami veled törtènt.Èn pàr ève Berlinben jârtan hasonlòkèppen,nekem a szemem gyulladt be,a bal annyira,hogy egyáltalán nem tudtam kinyitni,a jobbot meg csak fêlig,azt is napszemuvegben.Reggel 9-kot bementem a legkozelebbi korhazban,ahol èppen szabadsàgon volt a szemêsz,akkor kinyögtèk,hogy keresnek nekem egy kòrházat,ahol van szemêsz,több, mint 2 òràt vartam mire a betegszàllîttòval átvittek a màsik kòrhâzva,ahol 18,00-ig kellett vàrnon mire sirra kerultem.
2021. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Mindig jó látni hogy a ballibeknek elég ha valaki odatesz egy listát, nem is nézik meg mi az értelme, de máris pattognak rajta.

Kérdező! Ezen a listán az észak-macedón Skopje jobb helyen áll a listában, mint Las Vegas vagy Dublin. Tényleg azt akarod előadni, hogy elhiszed, Európa egyik legszegényebb országában, ahol majdnem 30%-os a munkanélküliség, ott jobb az egészségügy, mint Írországban vagy az USA egyik legtöbb pénzt megmozgató városában?

2021. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
56%

Ez a lista egészen biztosan nem tükrözi a valóságot; bármennyire és furán vagy gúnyosnak hangozhat, a magyar egészségügy a világ jobbik harmadában van.


[link]

2021. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontok alapján készült ez a lista?


Szkopje, Bukarest, Kijev előttünk, ezt még a lista készítője se hiszi el. Ukrajnában kész káosz van a polgárháború óta.

2021. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!