Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem lennének korlátozó...

Ha nem lennének korlátozó intézkedések, és médiacirkusz, észrevennéd, hogy világjárvány van?

Figyelt kérdés
Ha élhetnél, dolgozhatnál szabadon, nem veszítenéd el a munkád, nem korlátoznának, és a média minden szegletéből nem a pánikkeltés ömlene észrevennéd, hogy világjárvány van?
2021. márc. 14. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon beteg voltam/elvesztettem egy szerettem a vírus miatt
Nem
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Fals statisztikát hozhat a kérdés. Én mint orvos nem kaptam el a betegséget és szerencsére családtagjaimat se vesztettem el, viszont észrevettem elég keményen az utóbbi 1 évben.


Aki médiacirkusznak meg kamunak titulálja a járványt annak javasolnám, hogy jöjjön be önkéntes munkára 1 hétre és lehet megváltozik a véleménye.

Sőt igazából mindenkinek aki tagadja a járványt és annak veszélyességét annak kötelezővé tenném.

2021. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Naponta járok dolgozni, boltba, hétvégente kirándulni.

Ha a média nem okádná hogy mindmeghalunk akkor nem is tudnék a járványról.

2021. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Igazából, ha nem lenne internet meg facebook és nem ott nem terjedt volna ennyire el a covidhiszti ez is olyan lett volna mint az első koronavírus járván 2004-ben. A híradóban látod kétszer aztán annyi.
2021. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Észre, mivel több ismerősöm is kórházban dolgozik és beszámolnak a valós helyzetről.
2021. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Észre, mivel bár én nem voltam beteg, ismerőseim igen. És mivel inkább hallgatok orvosokra, mint a neten hülyeségeket írogató ismeretlenekre, ezért onnan is tudnám, hogy az orvosok mondanák.

A szavazás meg természetesen hülyeség, hiszen nem csak onnan lehetne tudni, hogy van járvány, hogy én nagyon beteg voltam vagy hogy valakim meghalt.

2021. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2021. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

1-es orvoskolléga mond,hogy hova menjek? Az intenzîvre?

Amilyen kèpsorok az interneten keringenek az intenzîvekről,azok ott általànosak,egyetemista koromban,amikor ott voltam gyakorlaton akkor is ugyanez a szomorù látvâny volt. Amit èn fogorvoskènt làtok az az,hogy a nêmet pàcienseim teljesen elmaradnak a hatàrzàrak miatt,a magyaroknak meg fogytán a pênze îgy kb a szokàsos magyar páciensek lêtszàmânak kb fele jön csak.

2021. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg nem. Bár most már múlt héten voltak ismerősömeim akik elkapták. Lassan lejár a karanténjuk, egy sima megfázás szintű dolog volt mindhármójuknak.
2021. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
34%

Igen, észrevenné mindenki, mert az egy dolog, hogy nem nagyon lenne eü. ellátás (ahogy most sincs már egynapos beavatkozás), mert nem bírná a rendszer, de az is feltűnne, hogy rengeteg cég bezár ideiglenesen a sok táppénzen lévő alkalmazott miatt.


Azt már mondanom sem kell, hogy a korlátozások nélkül nem csak néhány ismerősről tudnál, akik kórházba kerültek, hanem sokkal többről.

2021. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Persze hogy észre. Több halott, a jelenleginél is telítettebb egészségügy, folyamatos bezárások mindenfelé ahol egy dolgozó megfertőzte a többit, stb.
2021. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!