Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora összegű lesz a passzív...

Mekkora összegű lesz a passzív jövedelem 2022-től amikor nyer az Ellenzéki Összefogás?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem dolgozok , itthon lakok. Szüleim nyugdíjasak , ha nekik is növekedne európai nyugdíjra a nyugdíjuk meg én is kapnék passzívjövedelmet akkor foglalkozhatnék az itthoni karrieremmel.
2021. márc. 14. 20:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Passziv jovedelem? :))) ... az, ha jol tudom 548.000,-Ft lesz ... potlekokkal egyutt 769.560,-Ft varhato.


(de ez titok ... ne aruld el senkinek!)

2021. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

"A gazdagoktól vegyék is el azok keresnek úgy is annyit , most az, hogy kapunk belőle 100-150 ezer forintot az mit érdekli őket? Nekünk is kijár egy kis jólét"


Persze, a gazdagok meg csak úgy hagyni fogják ezt, pláne, hogy a proliknak osztogassanak belőle akik nem akarnak semmit csinálni.....

2021. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 QvanyadatMDRTR válasza:
75%

xDDD 150ből el lennél? 300-450 ezret keresek ember és így nem jövök ki. Az ideális fizetés valahol 600-800 ezer körül van, és az az alja, az az, amiből már félre tudsz tenni és normálisan élni, minden számla befizetve -100k, havi kaja - 100k (amiből 60 az ebéd 2 főre, a többi a többi étkezés), kell bérlet, benzin - 40k havonta kb, kocsimosás kéthetente legalább főleg homokos esőkkel, ha jönnek haverok kell pia, olyan hétvégéken elmegy 25k piára és kajára és nem glenliveltet iszunk csak finlandiát/absolutot meg jacket max és van hogy ilyen összejövetelből van 3 egy hónapban a 4 hétvégéből. Ha el akarsz menni valahova kirándulni az is benzin meg kaja, meg jó lenne nem stresszelni az étteremben vagy rendeléskor hogy forintra kijöjj hogy most steaket eszel vagy nem. 150ből xd apám. 3 éve kerestem 180at és már akkor láttam hogy az anno 17 évesen 250k amit jónak láttam az max popsi törlésre elég.


24/F

2021. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog bevezeteni semmit. Talán lesz 60-70 ezer forint segily egyeseknek, de euróai nyugdíjról és a megélhetéshez szükséges alapjövedemeről ne is álmodozz. Valamelyi észak-euróai ország megpróbálta, de nem jött be.


Az európai nyugdíjat a görögök be is vezették annak idején, kis híjján államcsőd lett belőle. El kellett adniuk a pireuszi kikötőt a németeknek, cserébe Merkel mami 100 milliárd eurós nagyságrendű hitelt járt ki nekik.


Viszont: egy-két éven belül visszaprivatizálják -eladják- a közszolgáltatókat, s "európiai szintre" emelik a szolgáltatásokat.


Tehát betartják az igéretüket: lesz európai szint, sőt...

"Nem lesz gáz... áremelés."

2021. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Szüleimmel lakok bőven el vagyok, ha én kapok majd 150 ezret nekik meg európai nyugdíjuk lesz akkor még mehetünk luxus nyaralásokra is
2021. márc. 14. 20:48
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy vegyenek el a gazdagoktol? :) Milyen bugris gondolat ez? Mi kozod hozza, hogy kinek mennyi van? Keress magadnak ha kell ... de mi az, hogy elvenni a masiktol aki szerzett maganak?
2021. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

"Nekünk is kijár egy kis jólét"

Ilyen észak-balkáni és nyugat-ukrajnai életszemlélettel nem lehet az általatok dicsőített Nyugat-Európához felzárkózni, csak szólok.

2021. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

20. Tudod mi jar neked? A szád!


Jó sok hülyeség jön ki rajta... 🤣🤣🤣

2021. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 QvanyadatMDRTR válasza:
100%
23-as vagyok, kérdező :D ja én is ezt gondoltam anno. Hamar elmegy az sajnos. Az tény, hogy legalább 150-el kevesebbet kell kérni a szülőktől, ami segítség nekik.
2021. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Európai magyar akarok lenni nem ilyen diktatúrában élni mint most , megérdemeljük mi is az alapjövedelmet és szüleim a becsületes európai nyugdíjat
2021. márc. 14. 20:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!