Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok akkor is a...

A balliberálisok akkor is a lezárás mellett lennének, ha a politikusaik nem?

Figyelt kérdés
Az összes balliberális politikus lezáráspárti, így nem csoda, hogy a híveik is azok. Viszont amikor például a vírushelyzettel szembemenve a gyurcsányista egyetemért kellet tüntetni, ők is kinn voltak.

2021. márc. 16. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Én igen, nem tok jobb megoldást.
2021. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem létezik semmilyen Gyurcsányista egyetem. Következő troll kérdés?
2021. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rothadó Narancs ***** válasza:
73%
Az ellenzéki összefogás nem balliberális, hanem egyszerűen baloldali. Ezt Fodor Gábor nyilatkozta nemrég a Prosti TV-n.
2021. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésre a válasz: nem feltétlenül. Ugyanis a fidesz hívekkel szemben, akik automatikusan támogatnak mindent, amit a vezérük mond, az ellenzékben lehet ellenvélemény is, vagyis nem kötelező egyetérteni az ellenzéki politikusokkal.


Én pl. ellenzéki vagyok, de sok mindenben nem értek egyet az ellenzékiekkel, és ez így helyes.


Egy fideszes hívő viszont soha nem állna ki érvelni a vezére ellen, mert a fideszes táborban az aki nincs velünk, az ellenünk van, elvet követik.

2021. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!