Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Abból hogy eltűnt az influenza...

Abból hogy eltűnt az influenza, levonható politikai következtetés?

Figyelt kérdés

Sok barátom mondja és FB-on is terjed, hogy az hogy nem volt szezon azért van, mert minden influenzást covidosnak mondják. Minden évben kerülnek korházba és sajnos sokan hunynak el influenzában. Idén ez kivétel. Azt mondják, hogy ez azért van, mert mindenkit aki csak a náthától kezdve influenzát elkap covidosnak mondják, hogy ezzel negatív érzelmi állapotban, félelemben tartsák a világ politikusai a népességet, hogy önbeteljesítő érzelmi állapotokat generáljanak a depresszióból


Valóban még nem volt soha olyan év, hogy ne lett volna influenza szezon. Nem egy politikai motiváció áll emögött?



2021. márc. 16. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Egyértelműen
Lehetséges
Nem
Nem tudom
30 szavazat
1 2
 1/12 Rothadó Narancs ***** válasza:
31%
Te és a barátaid az FB-n mind holdkórosak vagytok.
2021. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Öhmm... én COVID óta kétszer is voltam influenzás. És nem, nem voltam covidosnak titulálva. Mondd meg a barátaidnak, hogy inkább valami hasznot teremtsenek fotelhősködés helyett.
2021. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
#1-esnek. Aki mondja, észérvek nélkül nem vitaképes amit írtál.
2021. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Molyember ***** válasza:
50%

Neked és a barátaidnak facebookozás közben nem tűnt fel, hogy korlátozások vannak, maszkhordás és kézfertőtlenítés? Így az influenzának nem sok esélye volt.

Elhiszem, hogy szar a bezártság, de ha valahogy megpróbálnátok alkalmazkodni hozzá, és nem izomból, hülyeségeket fantáziálva ellenállni, akkor jobban telne.

2021. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Rothadó Narancs ***** válasza:
56%
"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."
2021. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Mégis itt írogatsz :D
2021. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

[link]


A normál eloszlása a halálozásnak általában úgy néz ki mint ahogy az éve elején néz ki a grafikon, amikor meg egy egy héten 50-60%-al többen halnak meg mint ahányan általában szoktak akkor komoly gebasz van.


Lehet a gyíkemberek, lehet a kozmikus sugárzás de valami miatt tavaly 6-7 százalékkal többen haltak meg mint általában szoktak(15-16-ban volt durva influenzajárvány ha jól emlékszem az 3,5%-val nyomta meg a halálozások számát) és ha nem sikerül elég embert beoltani akkor jó eséllyel ez a szám még rosszabb lesz idén.


Szóval talán érdemes lenne elhinni azt amit az orvosok, virológusok mondanak, mert ahogy az autód állapotáról nem a fogorvosod kérdezed úgy talán a haverod sincs tisztában a vírusok viselkedésével.

2021. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

#4 mikor valaki az influenzara kérdez mindig az a válasz hogy OOo vannak korlátozások, de mikor a covid terjedése a téma akkor már nem elegek a korlátozások több kell.

Tontsétek már el hogy akkor most használnak vagy sem.

2021. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csak megosztotta a népességet. A hülyék mostantól kovidosak, a józan elméjűek továbbra is influenzások és tudják, hogy ezek nem teszttel hanem tünetekkel létező állapotok. :D
2021. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Lőn pedig ázsiai betegség ősi szittya földön, Viktor ezt látá vala és ő nem vala boldog tűle mert minden stadion üres vala. Lőn magyar földön annyi kínai vakcina hogy Viktorunk elkezd aggódni vala nem e fog a hűtőkben megrohadni az összes vala. Viktorunk csettinté egyet és a normál influenzából kovidot fakasztá vala, majd így szóla a népéhez:

"Aki abból a vakcinából kap, amelyet én adok, az nem betegszik meg soha többé, mert a vakcina, amelyet én adok, örök életre szökellő vízforrás lesz benne."

Szent Cecília 420:69

2021. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!