Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki ismer személyesen...

Valaki ismer személyesen országos politikust? Ha igen, milyen véleménnyel vagy róla?

Figyelt kérdés
Én nem, de többektől hallottam, hogy igen, és mind kivétel nélkül azt mondta, pártoktól függetlenül, hogy az életben sokkal jobb fejek, mint ahogy azt mutatják a nagyközönség előtt.
2021. márc. 17. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ellenzékit is és kormánypártit is, mint ember semmi baj velük.
2021. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"hogy az életben sokkal jobb fejek, mint ahogy azt mutatják a nagyközönség előtt."


Az életben ugyan olyanok mit a "nagyközönség" előtt. (..................!)

2021. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem Orbán a szomszédom, nem szeretem, folyton bömbölteti a Kossuth rádiót.
2021. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem Orbán a szomszédom,..."


Tudná kőccsön adni nekem néhány milliárdot elsejéig?

2021. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerek személyesen ilyet, ha az egyéni parlamenti képviselő annak számít. De csak futólag.

Segített amikor a városomban egy ügyet kellett intézni (nem nekem, a városlakóknak, csak én beszéltem vele). Egyáltalán nem volt nagyképű vagy bármi amit vártam volna egy politikustól. Az asszisztensének elmondtam telefonon miért keresném a képviselőt és pár órával később ő maga hívott fel telefonon, nem mondták hogy X időpontban esetleg ráérne. Meghallgatott, kérdezett és mondta hogy azon a telefonszámon amin visszahívott máskor is nyugodtan lehet keresni őt ha gond van. Aztán közbenjárt az ügyben és megoldódott. Nem csak neki köszönhetően, de ha előtte hiába volt a tiltakozás utána meg már nem volt rá szükség, akkor nyilván volt neki is némi köze hozzá hogy a probléma megoldódott.

A lényeg, normális volt, udvarias, komolyan érdekelte a probléma és komolyan vette hogy ennek a körzetnek a képviselője.

2021. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!