Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lett fellobogózva...

Miért nem lett fellobogózva március 15.-én Bp?

Figyelt kérdés
Talán az első Nemzeti ünnep, amikor nem volt a főváros fellobogózva.

2021. márc. 17. 21:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20 A Graham-féle egyet nem értés piramison te sikeresen elfoglaltad az alsó két helyet, gratulálok.

Az állító kérdést idéztem, és idézem: "Miért nem lett fellobogózva március 15.-én Bp?"

A kérdésben elhangzó állítás igaz, vagy nem igaz?


Ha még az lett volna a kérdés, amit te állítasz, hogy ahogy a rendelet előírja, de nem ez volt.

Másfelől sorold fel tételesen, hogy hol nem volt a rendeletnek megfelelően kitéve zászló, az milyen arányokat takar, az a főpolgármester hatáskörébe tartozó terület-e, vagy nem, akkor talán majd lehet mit kezdeni a vádaskodásoddal, addig nem.

Egyébként meg meglepődnék, ha a főpolgármesternek kellene felemelnie a telefont, és elrendelnie hogy legyen bárhol is zászló, netán neki személyesen kéne kitenni.


Nem gondolod, hogy ezúttal sem az igazságra törekedett a Fideszes média?

2021. márc. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%
Fel volt lobogózva.
2021. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

#21!


Vicces vagy ezzel a Graham féle piramissal, hiszen éppen az arra való hivatkozássa teszd maga oda, ahová engem képzelsz.


Te beszélni madzsar? :D


Ezt írtad:

"Miért nem vagy képes felfogni, hogy a kérdező mondatban rejtett állítás ez volt:"

Tehát itt egy állításnak kellett volna következnie, amit a kérdésből kiemelsz. De helyette simán bemásoltad a kérdést. Íme:


"Miért nem lett fellobogózva március 15.-én Bp?""

Még a helyesírási hibát is benne hagytad, annyira igényes vagy.


"A kérdésben elhangzó állítás igaz, vagy nem igaz?"

Egyértelműen nem igaz. Akkor lenne igaz, ha minden pontosan megfelel a rendeletnek.

Karácsony is csak 2 képet posztolt, ő sem merte azt állítani, hogy a rendeletben szereplő, kötelezően fellobogózandó helyeken mindenhol elvégeztéj a feladataikat. Ha egy tételt egyszer cáfolunk, akkor a tételt cáfoltuk.


Érdekes, hogy 3-as kommentet mennyien elfogadták, pedig semmi konkrétumot nem tartalmazott. A hivatkozott hvg-s cikkben is csak mellébeszélés volt.


"Egyébként meg meglepődnék, ha a főpolgármesternek kellene felemelnie a telefont, és elrendelnie hogy legyen bárhol is zászló, netán neki személyesen kéne kitenni."

Tudom, hogy nagyon meglepődnél, ha Karácsony bármiben felelős lenne a fővárosban. Ő olyan, mint Fegyőr, aki mindig vállalja a felelősséget, ha nem vonják felelősségre.

2021. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%
Itt a vírusválság közepén ez az emberek legkisebb problémája.
2021. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!